Добриво навесні для троянд

Троянди - це квіти, які можна зустріти практично на будь-якому дачній ділянці. Щоб кущі відрізнялися пишною зеленню і весь сезон радували своїм цвітінням, важливо правильно доглядати за квітами і проводити своєчасне добриво навесні і влітку. Підживлення троянд проводять органічними і мінеральними сумішами, завдяки чому квіти отримують своєчасне харчування.

Чим удобрювати троянди навесні

Перша підгодівля троянд здійснюється ранньою весною, коли тільки зійшов перший сніг. Ви можете зробити це в кінці березня або середині квітня. В якості добрива ідеально підійде суміші селітри, суперфосфату і калійної солі. Всі ці інгредієнти беруть практично в рівній кількості, змішують, а потім вносять в грунт. Через два тижні після такої підгодівлі рекомендується вносити органічні мінеральні добрива, наприклад, гній.

Також почитайте: Весняні роботи на дачі в березні

Багато хто вважає, що чим більше поживних речовин дати троянді, тим пишніше вона буде рости і цвісти. На жаль, це не так. Надлишок добриво може привести до пошкодження кореневої системи, тому ваш красиву квітку може просто загинути. Курячий послід - досить сильне добриво, тому якщо просто його внести під кущ, то у вашої троянди спалять коріння, а листя пожовтіє і опаде.

Цікава стаття: Коли садити тюльпани, щоб розцвіли на 8 березняПротягом всього сезону троянду підгодовувати потрібно не більше 4-5 разів, а то й менше. Навесні ви повинні зробити основну підгодівлю комплексними мінеральними добривами. Не поспішайте, нехай температура повітря встановиться на позначці більше 15 градусів. Другу комплексну підгодівлю проводять в кінці літа.

Корисне відео: Весняна підгодівля троянд. добриво троянд

Якщо ви вирішите органічні добрива заважати з грунтом і вносити під кущ, то мінеральні можете зробити менше концентрації і внести по листю. Влітку позакореневе добрива потрібно вносити ввечері, щоб розчин як можна довше висихав на листочках вашої троянди.

Коли удобрювати троянди влітку

Літнє підживлення здійснюється в кінці серпня або на початку вересня. У цей період закінчився цвітіння куща, тому настає найоптимальніший час для його добрива. На великих ділянках вносити добриво для троянд можна за допомогою культиватора, а для обробки одного або декількох кущів можете просто розсіювати суміш і перемішати її з грунтом біля куща.

Популярні добрива для троянд

Деякі садівники удобрюють троянди ранньою весною, потім в середині липня і в середині серпня. В якості підгодівлі використовуються мінеральні суміші селітри, калійної солі і суперфосфату. Останню підгодівлю за такою схемою проводять в жовтні, проте в ній виключають азотне добриво.

Тепер ви знаєте як правильно удобрювати своїми руками троянди навесні і влітку, тому на вашій ділянці завжди буде пахощі любі і квіткові аромати.