Добриво для полуниці навесні

Після довгої зими всі рослини потребують додатково підгодівлі. Правильне і своєчасне добриво полуниці призведе в майбутньому до нормального розвитку рослини і гарному врожаю. Коли сніг розтане, не забудьте очистити полуницю своїми руками від торішнього листя і сміття. Грядку необхідно привести в порядок, інакше бур'яни заглушать рослина, і ви не побачите соковитих ягід влітку.

Чим підгодувати полуницю навесні?

Кожен власник дачної ділянки мріє про багатому врожаї полуниці. Ця ягода має безліч корисних властивостей і подобається як дорослим, так і дітям. Для того щоб рослини на дачі добре плодоносили, за ними необхідно правильно доглядати.

Вибір добрива для полуниці залежить від віку рослини, адже якщо в перші роки її підгодовують мінеральними і органічними препаратами, на третій сезон варто обмежитися тільки мінеральними. Вносити добрива необхідно безпосередньо під кущі і зверху присипати невеликою кількістю землі. У деяких випадках зручно підгодівлю вливати між рядами на глибині до 10 см, а після цього полуницю рясно поливають водою.

Дивіться відео: Коли удобрювати полуницю. підживлення навесніДля того щоб полуниця плодоносила великими ягодами в березні рекомендується вносити азотні добрива. Не обов'язково купувати готові препарати, так як азот міститься в деревній золі, якій можна посипати грунт навколо рослини. Одним з найпопулярніших народних методів підгодівлі полуниці - полив настоєм кропиви. Кущі поливають цим розчином на етапі формування.

Також почитайте: Як доглядати за малиною восени

Якщо полуниці на вашій ділянці вже кілька років, то навесні потрібно внести шар компосту і перегній. Такий спосіб добрива полуниці ідеально підходить для супротивників хімічних препаратів. Оздоровити грунтову середу можна за допомогою ефективних мікроорганізмів (ЕМ). У таких препаратах містяться активний комплекс грибів і бактерій.

Прихильниками хімічної підгодівлі слід бути уважними з дозуванням. Органічні препарати безпечні і при цьому з їх допомогою можна отримати хороший урожай. Який саме вид добрива вибрати залежить від вас і якості бажаного плодоношення полуниці.

Весняне удобрення полуниці необхідно проводити в березні, після того як зійшов сніг. Правильно підібравши підгодівлю, ви зможете збільшити кількість полуничного врожаю на своїй дачній ділянці. Пам'ятайте, що удобрювати полуницю потрібно кілька разів на рік, тоді ягоди будете збирати набагато довше.