У ляльок в моді триколор

скучили за Ірині Ма? А її ляльки не нудьгують. Ще б пак, Ірина пошила їм такі обновки! Одяг для ляльок в модній кольоровій гамі, триколоре. І, звичайно, не обійшлося без аксесуарів. Втім, передаю слово Кукломастеру:

Ясна річ, ляльки поза політикою і поза будь-яких міжнародних скандалів, але ви самі розумієте, хто зараз рулить і чиї дії виглядають найбільш тверезими і коректними в нинішній обстановці ...

Ляльки підтримують тему і тому ... ми - в триколоре))))
Люся представляє наряд плаття-штани-футболка

Штани і футболку можна носити і без сукні. Орнамент використаний - ведмідь - цей звір популярний і серед ляльок і серед народу, він істинно наш))) Доповнює комплект самотня разок з метеликами і квіточками, як надія, що Зацвітаючи і пахнути будемо солодко))))

Продовжує показ Надюша - вона являє майку, спідницю і довгі гетри. Тут знову не обійшлося без ведмедів)))) Додані зірки трьох кольорів - з розряду - вгадай, хто перший))))

Ситора одягнена в зіркове боді і спідницю з високим поясом

Вона могла б здатися недоодетой, але майка і високі гетри вирішать проблему))) Тут можна спостерігати самий сік триколора)))

Веронька, любов моя, представляє класичні брюки з топиком

Віра горда носити такий знак на грудях - на те вона і Віра)))

Пара браслетів - з любов'ю.

Метелики і зірки особливо актуальні - політ і вічне сяйво - це констатація і побажання))))

Віра модничає))))


До костюму додається блуза-туніка, досить проста, але по-своєму симпатишная)))

Я пишаюся своєю країною!!!

Ми не хочемо ні скандалів, ні розборок, ні воєн, ні конфліктів! Ми знаємо, хто ми і чого ми варті! Ми хочемо жити, рости і розвиватися!

Бажаю всім миру і розвитку!

Люся, Надія, Ситора, Білка, Віра, Ірина Ма Кукломастер.