Тюльпани з кольорового картону

У кожної людини наближення весни асоціюється із зеленою травою і квітами. Якщо ви хочете подарувати мамі, сестрі або бабусі квіти, які ніколи не зів'януть, спробуйте зробити їх з паперу. яскраві тюльпани з картону стануть приємним подарунком і прикрасою інтер'єру. Пробуйте своїми руками виготовити об'ємні паперові вироби і проводите цікаво дозвілля.

Як зробити красиві паперові тюльпани

Для того щоб у вас вийшли гарні квіти, вам знадобляться:

- картон

- кольоровий папір

- дерев'яна шпажка

- клей

- скріпка

- зелена акрилова фарба або тейп-стрічка

Спочатку намалюйте шаблон бутона тюльпана, щоб всі квіти вийшли однаковими. Після цього виріжте заготовку і перенесіть її на кольоровий папір або картон. Для однієї квітки вам знадобиться три такі заготовки. Вирізуйте їх з паперу різного кольору, щоб вийшов яскравий букет.Після цього складіть кожну деталь навпіл і спочатку склейте дві частини бутона. Окремо з зеленого паперу виріжте довгі листочки для тюльпанів, бажано зробити їх подвійними або вирізати з двостороннього картону.

Також почитайте: Квіти з фетру своїми руками з покроковим фото

Якщо хочете щоб стеблинка добре тримав бутон, візьміть дерев'яну шпажку, обмотайте її флористичної стрічкою або пофарбуйте зеленою фарбою.

Дочекайтеся повного висихання фарби, при цьому стебла можна вставити в землю або в пінопласт. Коли стебло буде готовий, можете приступити до приклеювання бутона. Для цього вкладіть шпажку в склеєні бутони, а потім приклейте ще одну частину квітки.

Листочки можна наклеїти зверху шпажки. Якщо ви робили подвійні пелюстки, то коли будете склеювати, залиште в нижній здебільшого не склеєну частину, щоб можна було прикріпити листочок до стебла.

Оригінально виглядають квіти з щільного паперу або картону, так як вони добре тримають форму. Готові тюльпани можна поставити в скляну вазу або посадити в горщик. Візьміть сухий гіпс, розмішайте його з невеликою кількістю холодної води. Залийте суміш в горщик, вставте відразу тюльпани і дочекайтеся висихання гіпсу. Як декор можна використовувати штучну траву або декоративні камінчики.

Паперові тюльпани зробити можуть навіть діти в дитячому садку або школі. Дотримуйтесь покроковому майстер-класу, і ви зможете виготовити такі квіти самостійно. Нехай весна у вас буде цілий рік.