Тюльпани з гофрованого паперу своїми руками. фото

Хочете подарувати мамі букет квітів, які ніколи не зів'януть? Тоді спробуйте їх зробити з гофрованого паперу. Красиві тюльпани у вас вийти виготовити в короткі терміни, завдяки покрокової інструкції з фото з цієї статті. Своїми руками можна творити справжні шедеври з найпростіших матеріалів.

Майстер-клас: як зробити тюльпани з гофрованого паперу

Для того щоб у вас вийшли гарні квіти своїми руками, максимально схожі на справжні, вам потрібно буде підготувати наступні матеріали:

  • гофрований папір
  • клей
  • ножиці
  • дріт

Візьміть великий аркуш паперу і розріжте його на кілька смужок шириною 3 см і довжиною близько 18. Вам потрібно буде кілька разів скласти цю смужку навпіл, щоб у результаті вийшов невеликий квадрат.

Бажано заздалегідь підготувати шаблон пелюстки, щоб вирізати рівні заготовки. Прикладіть його до одержали квадрату і виріжте. Після того як у вас вийшло багато пелюсток відразу потрібно буде кожен з них скласти окремо, злегка скрутивши в нижній частині.

Велику частину пелюстки необхідно злегка вигнути для того щоб сформувати гарний бутон. Гофрований папір добре розтягується, тому не бійтеся її тягнути.

Також почитайте: Квіти з паперу орігамі своїми рукамиЩоб зробити бутон тюльпана вам знадобиться 8 пелюсток, які доведеться акуратно скласти і з'єднати між собою.

Закріпіть бутон на дроті, яку потім обмотайте флористичної зеленою стрічкою для імітації стебла. Окремо з гофрованої зеленого паперу виріжте листок, які за допомогою дроту прикріпіть до стебла.

Спробуйте всередину квітки додати тичинки. Їх можна купити в магазині фурнітури або зробити теж з гофробумага чорного і жовтого кольорів.

Тюльпани з паперу можна зробити також іншим методом - скручування смужок. Для цього вам не потрібно вирізати кожну пелюстку окремо. Досить нарізати папір на смужки, перекрутити їх в центральній частині. Потім скласти навпіл і обрізати краю так, щоб вони стали напівкруглими.

Потім потрібно буде все одно надавати кожному пелюстці опуклу форму і робити з них бутон. Стебло, як і в попередньому варіанті, виконується з дроту і тейп-стрічки.

Тюльпани, зроблені з гофрованого паперу, виглядають більш натурально, тому ви можете використовувати їх для формування букета на подарунок мамі або бабусі, а також для декору інтер'єру.