Вчимо дочку в'язати

Кілька порад Вікторії про те, як навчити дочку в'язати.

«Жінка обов'язково повинна вміти в'язати. Можливість зв'язати теплі і красиві речі для себе і своєї сім'ї завжди стане в нагоді в житті. А для багатьох жінок в'язання стає не просто потрібною справою, а й улюбленим хобі, що дає можливість творчої самореалізації.

Саме тому дуже важливо не просто навчити дівчинку виконання основних технічних прийомів, а захопити в'язанням. Найкраще поєднати навчання з грою, щоб дитині було цікаво. В'язати гачком простіше, ніж спицями, тому раджу починати саме з нього. Виберіть товсту пряжу світлого відтінку і гладкий гачок відповідного номера. Від темної пряжі швидше втомлюються очі, а з тонких ниток в'язати довше. У дівчинки може просто не вистачити терпіння для того, щоб закінчити виріб. А саме цей момент дуже важливий: дитина повинна бачити результат своєї роботи. Це буде стимулом для того, щоб перейти до наступного виробу.

Починати навчання в'язання краще у віці 7-8 років. Деякі дівчатка виявляють інтерес до рукоділля і раніше, але в 5-6 років дитині ще не вистачає посидючості та уваги для в'язання. Багато дівчаток просять мам зв'язати щось для ляльки. Це найзручніший момент для того, щоб долучити дівчинку до рукоділля. Почніть з самого простого. Зв'язати шарфик для невеликої лялечки цілком під силу дитині. Почніть з прямокутників і квадратів, без викрутасів. На основі прямокутника можна зробити шапочку, наволочку для лялькової подушки, килимок, сумочку. Доручіть доньці самої зв'язати основу вироби, а обробку візьміть на себе. Нехай дівчинка сама зв'яже шарфик, а ви зробіть пензлика. Можна зробити помпон для шапочки. Якщо дитина буде займатися в'язанням один, то робота швидко набридне. Якщо - ж ви разом будете обговорювати, скажімо, модель шапочки або обробку килимка, то процес навчання стане частиною гри.

І ще. Зовсім не обов'язково критикувати вироби дочки. Нічого не говорите навіть в тому випадку, якщо петлі вийшли кострубатими, а прямокутник - кособоким. Цим ви тільки скривдите дівчинку, їй не захочеться більше брати в руки гачок або спиці. Акуратність прийде з часом, якщо будуть зацікавленість і бажання. »

Ось такі корисні поради з навчання дочки в'язання. Навчившись простим прийомам, дівчинка буде з великим інтересом освоювати більш складні малюнки і візерунки, спостерігаючи, які гарні речі в'яже мама на додаток до трикотажних маєчку і тонким джемпери. До речі, купити якісний дитячий трикотаж оптом можна тут: http://td-adel.ru/catalog/child/.