Вологість в приміщенні, як з нею боротися.

Підвищена вологість в житловому приміщенні впливає на предмети, що знаходяться в приміщенні, також на шпалери, якими покриті поверхні. Але це не так важливо, найголовніше, що це відбивається на здоров'ї людини. Тому дуже важливо, вчасно позбудеться від підвищеної вологості в приміщенні, сьогодні ми про це поговоримо на Своїми руками.

Як визначити, що вологовміст в приміщенні підвищений?

В першу чергу, це може негативно відбитися на шкірі людини, може з'явитися висипання, також може з'явитися і алергія і деякі інші неприємні захворювання. Крім цього вологість може розвинути у людини хронічні хвороби. В першу чергу від цього будуть страждати діти, адже у них дуже слабкий імунітет. Також можуть і постраждати люди у віці, так як імунітет уні також слабкий. Крім проблем зі здоров'ям, ви можете помітити, що газети або журнали незабаром приходять в непридатність. У квартирі може з'явитися запах цвілі, який незабаром оживляти всі меблі і навіть одяг. Ну і, врешті-решт, продукти харчування пропадають швидше, ніж належить, це вірні знаки підвищеної вологості.

Щоб уникнути різних проблем, які обов'язково виникнуть через підвищеної вологості в приміщенні, потрібно якомога раніше почати позбуватися від неї.

Чому в приміщенні буває підвищений вміст вологи?

1. Перша і найголовніша причина появи вологості, це дуже погана вентиляція.
2. Також нерідко відбувається так, що сусіди, які живуть поверхом вище, частенько вас затоплюють.
3. Проблемою можуть стати міжстінні шви, залишені без уваги.
4. Якщо в житловому будинку затоплений підвал, то цей факт також вплине на вміст вологи в квартирі.
5. Пошкоджені водопровідні труби.
6. Кухонна техніка встановлена ​​не так як потрібно.

Найчастіше з підвищеним змістом вологи повинні боротися працівники від компанії керуючі будинком.

Але, звичайно, вони не відразу починають боротьбу з вогкістю. Так що ініціатива часто виявляють власники квартири. Найголовніше, визначити, звідки надходить волога, для цього вам необхідно взяти шматок скла і прикласти його щільно до стіни. Через деякий час скло прибрати, якщо місце, куди прикладалася скло, виявиться вологим, то волога надходить з вулиці, а якщо сухо, то джерело в квартирі.Як боротися з вогкістю в квартирі або будинку?

1. Найбільш ефективний спосіб боротьби, установка осушувача повітря, який не є дефіцитним товаром, і коштує не так вже й дорого. Ціна подібної установки безпосередньо залежить від потужності агрегату, а від потужності, відповідно, залежить ефективність.
2. Також, впорається з вологістю, допоможуть і звичайні батареї, встановлені практично в кожній квартирі. Нехай вони працюють в холодну пору року, головне не допускайте того, щоб в приміщенні різко змінювалася температура.
3. Щоб робота обладнання була максимально ефективною, уважно вивчіть всі приміщення, точніше труби на предмет витоку.
4. Якщо ви будете провітрювати квартиру, то вогкості також не.
5. Так як сіль або цукор вбирають вологу, то позбутися її можна з їх допомогою, але це зовсім не ефективний метод, до того ж незручний.

Відео по темі: Як позбутися від цвілі народними засобами

Боротьба з підвищеною вологістю в приміщенні

Насамперед ванн необхідно вибирати кімнатні рослини, які не потребують великої кількості води.

У разі ремонту в квартирі, вибір повинен лягти матеріали на мінеральній основі, вони дуже допоможуть з регулюванням необхідного рівня вологості в квартирі.

Також в холодну пору року, скла є джерелом вологи, вони потіють, за ними потрібно стежити. Головне позбутися основного джерела вологи.

Читайте більше корисних порад в рубриці: будівництво