Зимова аплікація

Ще одна робота від постійних учасників наших конкурсів з міста Краматорська - Ольги Шевцової з донькою і синочком. На жаль, снігом наша зима в цьому році радує не всіх, а в Новий рік повинні бути присутніми «всі відтінки білого», доводиться справлятися своїми силами. (Якраз про це я подумала, дивлячись вранці на калюжі з розтанули в черговий раз заметів, і тут прийшов лист від Ольги).

"Добридень!

Новий рік все ближче і ближче, а конкурс "В світлі ялинкових вогнів" триває. Маша вже зробила свою конкурсну роботу, тепер настала черга Діми.

Йому всього 4,5 року, тому у нього проста зимова аплікація.

матеріали:

  • По одному листу синього картону, офісної та цигаркового паперу;
  • клей ПВА
  • і ножиці.

Синій картон стане фоном нашої картини. Напевно, блакитний підійшов би краще, але ми його вже витратили раніше 🙂

Спочатку за допомогою фігурних ножиць відрізали від листа офісного паперу 4 смужки - вони потім стануть рамкою для картини. Навіть дитині за допомогою таких незвичайних ножиць легко зробити красу.

Іншу частину цього ж листа просто порізали на дрібні шматочки. Дитині дуже сподобався цей процес! Правда, він виявився тривалим. (Забігаючи вперед, скажу, що папірців виявилося занадто багато.)

А тепер найцікавіше! Пензликом і клеєм "намалювали" крони дерев, а потім присипали їх дрібними шматочками. Теж саме зробили і з заметами.

Коли все добре просохла, прибрали зайві шматочки. Потім з папірусному паперу вирізали стовбури і крони дерев, замети. І просто приклеїли їх зверху.

На жаль, якість клею підвело і він не став згодом прозорим. Так і залишилися видно його сліди. Але нічого, головне, що Діма намагався.

Коли приклеїли рамочку, вийшла ціла картина. Ось вона:

Зимова і сніжна. От би і нам трошки сніжку під Новий рік! »