Зимові картини в техніці зворотного пластилінової аплікації

картини Тимофія Захарова в техніці «зворотна пластилінова аплікація»На зимову тему. Ці роботи він робить на гуртку «Пластилінова ворона», викладач гуртка Педагог по З ДНЗ № 267 Бердникова Марина Аркадіївна.

Щоб зробити роботу знадобиться:

  • пластилін «гамма»,
  • шматок оргскла або пластику,
  • картон (кольоровий),
  • маркер чорного кольору (по склу),
  • вузький двосторонній скотч,
  • самоклеящаяся папір.

1. Беремо шматок оргскла або пластику (розмір залежить від розміру малюнка), накладаємо на нього малюнок і переводимо маркером зображення.

2. Беремо пластилін, спочатку «розфарбовуємо» дрібні деталі, потім великі. Пластилін наносимо маленькими шматочками і «розгладжуємо» його кінчиками пальців. Для того, щоб отримати потрібний колір, якого немає в пачці пластиліну, потрібно змішувати шматочки певних кольорів один з одним (як в фарбах).

Коли все зображення буде заповнено, можна переходити до тла.

3. Фон можна теж заповнити пластиліном, а можна підібрати кольоровий картон і прикріпити його за допомогою двостороннього скотча (проклеїти по краях картини двосторонній скотч, з боку, де ми «розфарбовували» пластиліном, і вирізавши картон такого ж розміру, як і картина, прикріпити його)

4. Щоб картина виглядала закінченою, з лицьового боку з самоклеящейся паперу вирізати смужки (ширина по ширині двостороннього скотча, приблизно 5 мм) і приклеїти їх по краях роботи.

Докладний майстер-клас з техніки зворотного пластилінової аплікації можна побачити тут.

А ось фотографії робіт Тимофія.

ялинка:

дзвіночки:

пінгвін:

Снігур:

Сніговик:

зайченята: