«Зимовий дворик» з олівців

Нова робота на наш конкурс - "Зимовий дворик". Така чудово-креативна і позитивна виріб з олівців і інших канцтоварів.

автори: сім'я Єлисєєвих (Юлія (34), Володимир (39), Мишко (8))

«Ідея вироби" Зимовий дворик "прийшла до нас не відразу повністю. Спочатку ми з синочком дуже захотіли зробити який-небудь казковий будиночок, щоб розташувати його під майбутній новорічною ялинкою. Звичайно, спочатку з'явилися думки про папері, але вони не були прийняті, так як хотілося чогось міцного, так би мовити, "на віки". А мережі Інтернет ми випадково натрапили на незвичайні роботи художниці Карли Міалінн. Вражені побаченим, ми тут же вирішили, що матеріалом для нашої вироби стануть олівці! А їх, до речі, у нас завжди величезна безліч: адже мама-вчитель, синку-школяр, тато-інженер!

Будиночок зробити не склало особливих труднощів: сам корпус прекрасно тримається на супер-клеї (олівці-колоди нам зробив папа, розпилявши кожен кольоровий олівець навпіл), а ось дах довелося спочатку клеїти на картон, а потім прикріплювати до самого дому.

Як тільки наш будиночок був готовий, ідеї понеслися одна за одною. Звичайно, раз попереду Новий Рік, поруч з будиночком повинна бути святкова ялинка! Вона теж вийшла з олівця-стовбура, до якого ми прикріпили гілки з розпиляних і заточених зелених олівців! А яка ж святкова ялинка без прикрас? І ми зрозуміли, що другим героєм нашої вироби, після олівців, стане скріпка !!! Адже з неї теж можна зробити багато незвичайного! Тому на ялинці з'явилися зірочки-скріпки.

Тепер, коли будиночок був готовий, обмежуватися цим вже ніхто не хотів! "Потрібен казковий дворик", - вирішили ми. А який же двір без лавочки? Взявши чорні скріпки за основу і зробивши з них каркас, ми приклеїли на них сидіння з олівців. Ну і, як в будь-якому дворику, радувати око повинні маленькі красиві парканчики, які ми зробили з половинок олівців і супер-клею.

Синок однозначно заявив, що у дворі кожного будинку повинні знаходитися гойдалки! Скріпивши хрест-навхрест клеєм олівці-опори, ми повісили на них чорні скріпки (які розігнули на навпіл попередньо), а потім приклеїли сидіння.

Хотілося зробити дворик яким-небудь не дуже сучасним, ось тут і прийшла ідея про колодязь. Основа його вийшла з олівців, а "мотузка" і відро з скріпок. Відразу повіяло якоюсь старовиною!!!

Ну, і щоб доповнити це враження, було вирішено, що в будиночку повинен бути господар-олівець (картонний) і його вихованець - бичок, який возить візок. Колеса воза ми зробили з чорних скріпок, до яких приклеїли заготовлений короб з олівців (саму віз). Бичкові ріжки створили з скріпок, просто встромивши їх у деревину олівців. Манишка у бичка зроблена з того, що залишається після заточування олівців в точила!

Ну, і вже, що називається, під завісу, прийшла ідея зробити ставок, в якому живе веселий жабеня з пластиліну! Основа ставка - коло з синього картону, краю - обрамлення з олівців, а вода - сині скріпки.

Ось такий затишний дворик з жителями вийшов у нас! Напевно, він послужить шикарним прикрасою під новорічну ялинку! Ми доставили собі масу задоволення, спілкуючись і творячи разом всією родиною! »