Журнальний столик з дерева

Журнальний столик - невід'ємний предмет будь-якої вітальні або офісу. Сама ідея низького столика виникла в східних країнах, а потім перекочувала в Європу. Колись столик вважався символом розкоші і виготовлявся переважно з дорогих порід дерева. Сьогодні в меблевих магазинах можна знайти як дерев'яні, так і скляні моделі будь-яких габаритів і колірних відтінків. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити журнальний столик з гілок і корчів дерева своїми руками. Дерев'яний стіл оригінальної форми привнесе родзинку в ваш інтер'єр, а також допоможе з користю позбутися корчів.

матеріали:

- гілки і корчі різного діаметру і форми;
- столярний клей;
- саморізи;
- пила;
- наждачка;
- ніж;
- лак;
- кора;
- галька;
- смола епоксидна.Майстер-клас журнальний столик своїми руками

  • Підберіть товсту корч для підстави столика. Очистіть її від кори і відшліфуйте наждачним папером. Для шліфування спочатку використовуйте грубозернисту наждачку, а потім переходите на дрібнозернисту.
  • Зробіть рівні зрізи, щоб готовий виріб вийшло стійким, і стільницю можна було рівно закріпити на підставі.

  • Форму і оформлення стільниці кожен вибирає самостійно. Наприклад, на дошці можна намалювати дерево і зробити фрезерування або випалювання контуру. Більш складний декор - викласти зі справжніх гілок дерево.
  • Знайдіть гілку з великою кількістю розгалужень. Розділіть її на гілочки і очистіть від кори. Після цього відпиляйте закруглені боку, щоб гілка вийшла плоскою.
  • Підготуйте саму стільницю. Якщо ви використовували зріз дерева або масив, відшліфуйте поверхню.

Журнальний столик своїми руками фото

  • Прикладіть дерево з гілок до стільниці і зріжте зайві кінці. Після цього можете починати приклеювати гілки столярним клеєм.
  • Тепер закріпіть стільницю на підставі.
  • Щоб краю столика виглядали привабливими, закріпіть шматочки кори або приклейте гілочки.

  • Крім дерева з гілок, на стільницю потрібно приклеїти гальку. Якщо під гальку ви наклеїти світлодіодні стрічки, то стіл у вечірній час буде світитися.
  • Щоб поверхня стільниці була ідеально гладкою, її заливають епоксидною смолою.


Журнальний столик з підручних матеріалів готовий. Конструкція вийшла по-справжньому креативної, тому меблевий виріб лаконічно впишеться в інтер'єр квартир або заміського будинку. Журнальний столик призначений не тільки для розміщення газет і журналів. На стільниці можна розташувати вазу, фотографію або інші предмети, крім цього даний предмет меблів стане зручним місцем для кави-тайму.