Рідкі шпалери своїми руками виготовлення з паперу

Сьогодні для обробки стелі використовують різні матеріали, все залежить від дизайну інтер'єру та бюджету. Якщо ви шукаєте екологічно безпечний і недорогий варіант, то спробуйте нанести рідкі шпалери на стелю. На фото пропонуємо ознайомитися з інтер'єрами звичайних квартир з красивою стельової обробкою. Ви можете купити суміш для рідких шпалер або приготувати її самостійно з паперу, знаючи основні пропорції.

Фото інтер'єру та оздоблення стелі

Як зробити рідкі шпалери з паперу своїми руками. пропорції

Для того щоб суміш ідеально лягала на стелю, необхідно дотримуватися пропорції, при її виготовленні. Якщо у вас немає можливості купити готовий склад для приготування оздоблювального матеріалу, візьміть стару макулатуру, колір відповідного кольору, клей пва, бустилат і гіпсову шпаклівку.

Майстер-клас: приготування рідких шпалер з паперу

Краща пропорція для рідких шпалер за відгуками наступна: на кожен кілограм макулатури має йти 5 літрів води. Дрібно наріжте папір, старі шпалери або картон, замочіть водою і залиште для розмокання на кілька годин.

Важливо ретельно подрібнити матеріал, тому використовуйте електричну дриль зі спеціальним віночком. Тепер можна до складу внести клей або шпаклівку до отримання густого матеріалу. Щоб забарвити рідкі шпалери, в них додають колір. Враховуйте, що після висихання колір стає набагато світліше, тому не бійтеся всипати достатню кількість колера.

Фото рідких шпалер з паперу

При бажанні в рідкі шпалери можете додати блискітки, кольорові нитки або інші декоративні матеріали, щоб оздоблення стелі звичайної квартири вийшла оригінальною.

Фото інтер'єру з обробкою стелі рідкими шпалерами

Перевагою рідких шпалер, виготовлених своїми руками з урахуванням пропорцій, є те, що їх можна переробляти ще раз. Якщо з часом обробка втратила свою привабливість або вигорів колір, зніміть шпалери зі стелі, розчиніть, перемішайте і нанесіть ще раз. Це дуже зручно, якщо необхідно зробити косметичний ремонт недорого.Фото красивого стелі в інтер'єрі звичайної квартири

Нанесення рідких шпалер на стелю своїми руками

Для облицювання стелі рідкими шпалерами за відгуками не потрібно вирівнювання поверхні, так як цей матеріал дозволяє приховати будь-які дефекти. Завдяки красивій текстурі і яскравого освітлення, на стелі не буде видно ніяких нерівностей після звичайної обробки.

Наносять приготовану з паперу або покупну суміш рідких шпалер на стелю за допомогою шпателя або широкої терки. Слідкуйте, щоб розчин не був сильно густим і сильно рідким, тоді з ним буде зручно працювати і легко наносити не поверхню стелі. За допомогою терки зручно рівномірно наносити шар в 2-3 см.

Фото нанесення рідких шпалер

Також почитайте: як правильно наносити рідкі шпалери на стіну

Оздоблення стелі рідкими шпалерами не вимагає спеціальних навичок, тому під силу навіть новачкові. Перевага цього матеріалу для стелі в тому, що він легко наноситься і не відшаровується. Можете спробувати наносити суміш круговими шпалерами, тоді вийде досить оригінальний рельєф на звичайній стелі.

Фото обробки звичайної квартири

Щоб перевірити якість обробки, підсвітите поверхню ліхтариком, тоді зможете побачити просвіти. Залишки суміші не поспішайте викидати, вона добре зберігається в прохолодному приміщенні і може стати в нагоді на випадок, якщо ви виявите дефекти своєї роботи. Для тривалого зберігання суміш рідких шпалер висушують і поміщають в целофановий пакет.

Фото інтер'єру з обробкою рідкими шпалерами

Рідкі шпалери отримали позитивні відгуки від початківців і досвідчених будівельників, так як вони зручні в роботі і не вимагають великих фінансових витрат для проведення ремонтних робіт своїми руками. Тепер ви теж можете спробувати працювати з цією сумішшю. Надихайтеся красивими інтер'єрами в звичайних квартирах. Дивіться фото і використовуйте рідкі шпалери в будь-якій кімнаті.