Зимові вироби своїми руками для дитячого садка

На перший погляд така саморобка як кольоровий лід може здаватися абсолютно непримітної. Однак це не так. Спробуйте зробити яскраві кубики льоду разом з дітьми і ви побачите, скільки захоплень вони у них викликають. Зробити лід своїми руками зможуть зробити навіть малюки, тому такий вид виробів ідеально підходить для дитячого садка. зимові вироби - це не тільки сніжки і сніговики, а й оригінальні кубики льоду різних кольорів, які можна розвісити на дереві під час прогулянки.

Зимові вироби своїми руками для садка

Для того щоб зробити кольоровий лід вам знадобляться формочки для льоду. Ідеально підійдуть силіконові, так як осередки в них можуть бути самої різної форми, наприклад, зірочки, сердечка, кружечки. Щоб лід вийшов кольоровим, потрібно використовувати барвник або звичайні акварельні фарби.

Якщо у вас немає формочок для льоду, підійдуть навіть маленькі пластикові стаканчики для виготовлення красивою зимової вироби.

Тепер потрібно налити в формочки воду. З цим завданням малюки можуть впоратися самі. Після цього накапати в кожну клітинку барвник певного кольору. Не забувайте вчити кольору, коли займається рукоділлям з дітками дошкільного віку.

Також почитайте: Кінетичний пісок своїми рукамиАкуратно паличкою нехай діти розмішають водичку в осередках або стаканчиках. Вийшла красива кольорова вода. Тепер потрібно поставити форми в морозилку, а якщо на вулиці зима, то виставте їх на балкон для того щоб вода замерзла.

Щоб зробити крижані іграшки своїми руками, вам потрібно налити воду в форму і перед тим як поставити її на холод, вставте заздалегідь підготовлену петельку з нитки. Лід застигне і ви зможете витягнути з форми красиві фігурки.

Ось як будуть виглядати іграшки:

Якщо у вас є підходяща форма, то ви зможете зробити навіть крижані свічники своїми руками. Проявіть фантазію і ви зробите будь-яку фігуру навіть без спеціальних форм. Наприклад, свічник можна зробити якщо з'єднати два стаканчика різного діаметру, при цьому менший бажано змастити жиром, щоб його можна було витягти після застигання води.

Робити кольоровий лід дуже цікаво. Якщо ви будете використовувати натуральні або харчові барвники, то такі крижинки стануть прикрасою вашого коктейлю або звичайною мінеральної води. Дорогі вихователі, зробіть зимові вироби в дитячому садку і спробуйте зробити фігурки з льоду.