Змій Горинич і Ілля Муромець

Розповідь Наталії Кирьякова:

Я багатодітна мама, у мене троє дітей: двоє хлопчаків і дівчинка). Мої діти, як і всі інші, дуже люблять мультики і казки. А також у них є улюблені герої, але купити іграшки героїв, яких любить мій старший син неможливо))))) І на допомогу приходить диво маминих рук. Перше замовлення на день народження звучав як вирок ... герой богатир Русский Ілля Муромець. ... .неделя страждань ... і готовий наш герой.

А ось другий ... через рік подарунок на день народження пролунав так ... Мама ти адже одного богатиря зв'язала ... .Треба ще ... 33 богатиря хочу ... .в результаті було вирішено, що просто ...

життєво необхідний ЗМЕЙ Горинич ... .2.5 місяці праць і роздумів ... і ось відбулося диво, новий звір приємної зовнішності і метрової окружності тепер живе з нами і охороняє міцний сон моїх дітей вночі, в цілих три голови і 6 очей.))))) От власне, що вийшло))))

Опис роботи

Спочатку робимо каркас з алюмінієвого дроту, беремо товстіший, так як вага і розмір іграшки великий.

Потім зшила з червоної тканини чохол, форму тіла Горинича, набиваємо синтепоном товстіший, щоб не проминають, так як він великий, і якщо буде м'який, то впаде.

Наступний етап - це голови, їх три, тут складніше. Зі старих обрізків тканини робимо грудку, що нагадує голову нашого Горинича. Потім обклеюємо наш кому скотчем для надання потрібної форми. Наш каркас готовий, голови ми робимо 3 штуки).

Наступний, найдовший етап - це обв'язування нашого звіра, гачок 2,5 і пряжа найпростіша на носки в 2 нитки.

Потім нашим головам в'яжемо очі, вуха і зуби, всі деталі зшиваємо нитками в тон деталі.

Також на наших лапах вив'язувати кігті. Готові голови з вушками і очками пришиваємо на шиї нитками в тон, і залишається зробити крила. Робимо каркас із дроту, в'яжемо ажурні крила, кріпимо у вигляді метелика і закріплюємо їх на спині у Горинича.

Всі іграшки на каркасі, тому з ними здорово і цікаво грати. Діти щасливі, а значить щаслива і мама.