Змійки з запікаємо полімерної глини

Зробити різні фігурки цієї рептилії можливо з запікаємо полімерної глини - пластики. А виконавши в голові фігурки "наскрізне" отвір і протягнувши в нього невелике металеве кільце - вийде не просто декоративна дрібничка-символ, а красивий кулон або зручний і практичний брелок. Прикріпивши змійку на невеликий магніт - прикраси холодильника або мікрохвильовій печі.

Для "народження" вашої змійки приготуйте необхідні матеріали та інструменти: полімерну глину - пластику будь-яких кольорів, спеціальні стеки для роботи з пластикою, зубочистки, невеликий шматок жорсткого фатину або "тканої" сітки, акрилові фарби.

Гарненько розімніть тверду пластику в руках, поки вона не стане м'якою і пластичною. Сформуйте з неї тіло і голову змії, шляхом розкочування матеріалу у вигляді "ковбаси". Зігніть тіло, як забажаєте, загорніть кільцями ...

Візьміть пластику будь-якого кольору, при необхідності, в подальшому ви покриєте її шаром фарби бажаного кольору і відтінку і залакіруете.

Витончений тіло з одного боку - тут буде розташовуватися хвіст, пріплюсніте з іншого боку - сформуйте голову.

За допомогою маленького шматочка пластики, розкатаного маленької ковбаскою створіть мову змії. Прикріпіть його за допомогою зубочистки до голови рептилії. Роздвоївся мову гострим стеком або зубочисткою.

Гострим зручним стеком або зубочисткою зробіть горизонтальні смуги-поглиблення на черевці змії.

На лицьовій стороні оформите лусочки шкіри. Для цього натягайте відрізок фатину або сітки на поверхні лицьової частини. Ефект зміїної шкіри можна створити за допомогою кінця зубочистки, створюючи відбитки в шаховому порядку. Це довга процедура, що вимагає акуратності. Запасіться терпінням, не поспішайте.

Оформіть очі змії. Якщо ви бажаєте зробити брелок або кулон, то виконайте кінцем зубочистки в голові або хвості змії отвір.

Зваріть або запечіть в духовці готові фігурки.

Після їх охолодження і застигання розфарбуйте на свій смак. Мова яскраво-червоною фарбою, шкіру - будь-яким бажаним відтінком, розставте "зміїні" плями.

Покрийте готових змійок лаком.

Змійки з полімерної глини стануть стильним прикрасою ялинки, талісманом і прекрасним подарунком.

Нехай вони принесуть вам щастя в новому році!