Вінок-ободок

Кожна дівчина любить себе прикрашати, це стосується макіяжу, зачіски, одягу та інших аксесуарів. Дійсно, це закладено в нас з природою. Досить поглянути навіть на маленьку дівчинку. Якщо у вас є дочка або ж племінниця, ви напевно помічали в якийсь період, як вона починає надягати мамині туфлі на підборах, "мазати" її косметикою і прикрашати себе різною біжутерією. Це зайвий раз і відрізняє нас, жінок, від чоловіків. Пропонуємо зробити для вашої улюблениці ободок з квітами своїми руками, він в цьому році вже дуже актуальний. А якщо це модно, то значить креативно і красиво!

Щоб зробити своїми руками вінок - ободок з квітами, нам знадобиться деякий флористичний матеріал, а саме:

  • квіточки бежеві,
  • Тичинки білі та бронзові,
  • Великий квітка мак коричневий - 3 шт.,
  • Жолуді штучні - 2 шт.,
  • Стрічка - салатова,
  • Клей - стрижні,
  • клейовий пістолет,
  • Основа для обруча пластик білий - 1 шт.

Почнемо свою роботу з дрібних квіточок, які ми будемо накручувати на ободок, як показано на малюнку. Найкраще використовувати квіточки з матеріалу для флористів, тому як ті квіточки, що призначаються для скрапбукінгу, виконані з паперу та картону. А цей матеріал не підходить для прикраси, інакше зовсім скоро при експлуатації виріб втратить свій зовнішній вигляд.

Робимо це одночасно з двох сторін, щоб в подальшому вінок був симетричний.

Між квіточками вставимо по три тичинки, які також накрутимо на основу. Пам'ятайте, що поки ми нічого не наклеюємо! Потім ми накрутимо ще між дрібними квіточками три маку, зліва і справа, ближче до центру, залишимо місце для приклеювання жолудів.

Відріжемо невеликі смужки салатовой стрічки для прикраси кінця обідка. І приклеїмо їх за допомогою клейового пістолета. І ще: пам'ятайте правила роботи з клейовим пістолетом! Будьте дуже обережні!

Кінець стрічки приклеюємо до основи і починаємо поступово намотувати туго стрічку на ободок, проклеівая її.

Також акуратно обмотуємо і місця між квіточками. Ось такий ободок у нас має вийти.

Тепер ми вклеїмо клейовим пістолетом жолуді на заздалегідь залишені місця.

І ободок з квітами готовий! Чи сподобалася вам робота над створенням цієї краси своїми руками? З цього типу можна створити ще чимало цікавих аксесуарів, досить мати лише час і бажання! Удачі вам!

Автор: Arivederchy

Ще цікаві обідки на нашому сайті:

З вушками

капелюшок

сніжинка

Діадема в техніці канзаші

Корона в техніці канзаші - майстер-клас

З квітами зі стрічок

З квітами з полімерної глини: