Вертоліт з пластикової пляшки

Напевно в будинку, де є маленька дитина, хоч раз траплялася ситуація, коли ввечері малюк заявляє, що до ранку треба в терміновому порядку зробити під ялинку для виставки в дитячому садку або школі. Можливо, в цьому випадку вам допоможе майстер-клас Анастасії.

Проста у виготовленні саморобка з пляшечки з-під йогурту - це те, що треба для вирішення проблеми. З подібною пластикової тари легко і швидко можна змайструвати вертолетік.

Для роботи знадобиться:

• пляшечка,
• три коктейльні трубочки,
• тенісну кульку або інший предмет подібної форми,
• англійська шпилька,
• ножиці,
• а також невеликий шматочок двостороннього скотча і степлер.

Для початку в кришці пляшки з-під йогурту необхідно виконати невеликий отвір. Сюди згодом буде "вмонтований" хвіст вертольота, виготовлений з загнутого кінчика коктейльної трубочки.


Далі потрібно обрізати саму пляшку трохи вище середини. Це буде "тіло" вертольота. Також заздалегідь відріжте невеликий шматочок для створення шасі.

Тепер можна приступити до створення пропелера. Для того щоб виготовити його, вам знадобляться дві обрізані трубочки, які необхідно схрестити між собою і скріпити шпилькою. Отриманий гвинт все тієї ж англійської шпилькою кріпиться до основи вертольота.


Тенісним кулькою потрібно закрити отвір в пляшці, тим самим створюючи своєрідну кабіну пілота.


За допомогою двостороннього скотча до основи літака потрібно приклеїти шасі, зроблене з припасеного вище шматочка пластика, скріпленого степлером з двома паралельно встановленими трубочками для коктейлю, попередньо обрізаними до необхідної довжини.


От і все. Виріб готова. При бажанні вертоліт можна розфарбувати гуашшю.
Процес створення шедевра займе лише кілька хвилин. А настрій, підняте під час спільної роботи мами і дитини, залишиться надовго.

Ця прекрасна виріб із пластику - відмінний варіант для демонстрації на виставці в дитячому садку або школі.