Верхній одяг «Kerry» для ваших дітей

Дорогі читачі, давайте на час відвернемося від креативних виробів і рукоділля на користь більш необхідних речей. Тому що навіть якщо ми самі шиємо або в'яжемо гарний одяг для дітей (сарафанчики на літо або теплі кофтини на зиму), то верхній одяг зшити мало кому під силу. Та й навіщо, якщо сьогодні можна купити красиві куртки і штани високої якості, зручні як для дітей, так і їхніх батьків.

Адже що головне для дітей взимку, навесні і восени? Щоб одяг була легкою, не заважала руху, легко надягала і знімалася, і взагалі не заважала їх головному заняттю - грати і пізнавати світ. А що важливо для батьків? Звичайно, щоб куртки, штани та комбінезони, а також шапки і рукавиці з рукавичками, були водонепроникними, захищали від вітру і холоду, і бажано - поменше бруднилися і легко стиралися.

І саме такий одяг розробляють фінські модельєри - яскраву і зручну, зі спеціальних водонепроникних тканин з утеплювачами нового покоління. Наприклад, нам сподобався ось такий яскравий комбінезончик: http://www.kerry.su/, в ньому легко побачити свою дитину в натовпі дітлахів на гірці або на ковзанці. Суцільні комбінезони особливо зручні для маленьких дітей, тому що ні сніг, ні вода ніколи не потраплять під одяг завдяки спеціальним водовідштовхувальним просочення тканини і резинкам на рукавах і штанинах. А спеціальний утеплювач робить костюми та комбінезони легкими і при цьому теплими, вітронепроникної і при цьому дихаючими.

Якщо ви ще не чули про цю марку одягу - «Kerry» (що навряд чи 🙂) або ні разу не купували, то саме сьогодні у нас є унікальна можливість придбати колекцію «Весна-2014» зі знижкою 30%! Зрозуміло, що і для осені цей одяг підійде в самий раз. Ну а шанувальники керрі, напевно, і так в курсі всіх новин.

Не буду довго розписувати всі принади нової колекції, тому що ніхто не вибере одяг для дітей краще самих батьків. На офіційному сайті ви зможете підібрати одяг для будь-якого віку - від новонароджених до підлітків: www.kerry.su. Там же можна вибрати спосіб доставки (кур'єром, поштою або самовивозом).

Так що - готуємо влітку не тільки санки, але і одягу для улюблених діток.