Вінок на голову з гофрованого паперу

Сьогодні віночки з квітами знову на піку популярності і прикрашають волосся дітей і дорослих дівчат. Гарний вінок ідеально доповнить літній образ, підкреслить природність і красу. Так як живі квіти мають здатність швидко в'янути, сучасні умільці навчилися використовувати штучні квіти, зроблені з різних матеріалів. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити гарний вінок з квітами з гофрованого паперу.

матеріали:
- гофрований папір різних кольорів;
- ножиці;
- клей;
- дріт.

Майстер-клас ободок з квітами з гофрованого паперу

Візьміть дріт і почніть обмотувати її гофрованої папером зеленого кольору, щоб вийшли стебла для майбутніх квіточок.

На смужки паперу обов'язково потрібно нанести клей, щоб вони не розкручувалася.

Після цього візьміть квадрат гофрованого паперу зеленого кольору, зробіть з одного боку надрізи. Це буде чашолисток. З паперу жовтого або оранжевого кольору потрібно вирізати смужку і обмотати її навколо стебла.
Тепер можете приступити до виготовлення квітки своїми руками.

Для цього знадобиться невеликий прямокутник паперу, який необхідно скласти гармошкою. З одного боку потрібно обрізати папір півколом, а з іншого - трикутниками. Розгорніть гармошку і почніть накручувати заготовку для пелюсток. Не забудьте нижню частину змастити трохи клеєм. Акуратно розвертайте пелюстки і закрутіть їх злегка на олівець. Один квіточку готовий.

Схожим методом виріжте квітка з паперу, але вже іншого кольору і форми. Міняти можете і форму тичинок. Оригінально в віночку виглядатимуть навіть дзвіночки, які вийдуть зі звичайного прямокутника, склеєної з одного боку. Листя можна зробити гострими і подовженими.Квіти можна робити і по заготівлях, які легко склеїти клейовим пістолетом. Надавайте пелюсток різну форму і розправляйте їх, щоб вони стали схожі на справжні. Готові квіти збирайте з невеликі пучки.
Після цього зробіть з дроту каркас для вінка, обклейте його теж гофрованої папером.

Потім закріплюйте в будь-якому порядку квіти і ободок готовий!

Віночок з квітів стане ідеальним доповненням наряду, буде поєднуватися з легким літнім платтям і природним макіяжем.

Хоча квіткові обідки вважаються переважно літнім або весняним аксесуаром, сучасні модниці красиво поєднують їх навіть з осінньо-зимовими речами.

Вінок з гофрованого паперу - прикраса, яке легко зробити своїми руками.