Вінки на голову своїми руками

Квіти завжди вважалися прикрасою жінки, тому протягом століть впліталися в волосся або використовувалися в якості додаткового аксесуара для одягу. Обруч з квітами - відмінне рішення для тематичної вечірки, весілля або іншого урочистого заходу. У цій статті пропонуємо кілька ідей, як зробити вінок зі штучних квітів своїми руками.

матеріали:
- дріт;
- штучні квіти;
- ножиці;
- стрічки.

Майстер-клас ободок своїми руками на голову

Вінок в формі корони відрізняється від традиційного тим, що квіткові елементи займають всього ¾ каркаса. Перед тим як починати плести вінок, виміряйте свою голову, щоб готовий аксесуар не спадав. Після цього візьміть дріт і зробіть каркас для вінка.

Підготуйте штучні квіти з паперу, які можна купити в магазині. У великих квітів потрібно обрізати стебла квітів і під чашолисток просунути флористичну дріт. Тепер його можна буде закріпити на каркасі. Крім цього з дрібних квітів потрібно зв'язати невеликі квіткові композиції, що складаються з 3-4 квіточок. Всі квіточки повинні бути на дроті, яку потрібно обмотувати навколо каркаса.

Тепер квіти акуратно закріплюйте на каркасі, чергуючи їх за розмірами і колірній гамі. Можете зробити повноцінний вінок або вінок-корону.Для виготовлення каркаса для обідка найкраще брати щільну дріт, якщо у вас її немає, то зі звичайної дроту ви можете сплести косичку. Перевага такої косички в тому, що квіти на неї можна приклеювати, а не обмотувати навколо.

Квіти, також як і в попередньому випадку, потрібно відрізати від стебла і приклеювати клейовим пістолетом. З внутрішньої сторони ви можете приклеїти листочки.

Подивіться серію корисних відео майстер класів виготовлення вінків на голову

Вінок на голову своїми руками

Уроки канзаші: Квітковий ободок для волосся. Канзаши для початківців

Японська Сакура ободок Канзаши

Оригінально в вінку будуть виглядати квіти зі стрічок або фоамірана, які можна зробити самостійно. Обідки з квітів будуть оригінально виглядати не тільки з сарафанах, сукнями або спідницями, але і гармоніювати з діловим або спортивним стилем. Такий аксесуар підкреслить природність вашого образу і зробить кожну дівчину ще більш жіночною і привабливою. Прикраси для волосся з квіткових композицій зробити досить просто, особливо, якщо у вас є набір готових квітів. Освоївши принцип виготовлення віночка для волосся, ви без праці зробите його з живих і штучних квітів.