Велосипед з памперсів

Як ви, напевно, пам'ятаєте, у нас є один майстер-клас по виготовленню коляски з памперсів. А зараз беїв Наталія покаже, як зробити інший варіант подарунка для новонародженого і молодих батьків - велосипед.

Велосипед з памперсів (Одноразових підгузників) є прекрасною альтернативою стандартним подарункам з нагоди народження малюка. Він виглядає мило, красиво і оригінально на відміну від вже стали "класичними" тортів з памперсів. У цій статті ми представимо абсолютно нескладний майстер-клас з виготовлення такого цікавого і корисного подарунка для новонародженого малюка. Для його створення не буде потрібно ніяких особливих навичок роботи. Навіть якщо ви ніколи не займалися рукоділлям, у вас обов'язково все вийде. А наші покрокові фотографії допоможуть в цьому нескладному справі. Сподіваємося, майстер-клас "Велосипед з памперсів" доведеться вам до душі. За основу взято ідею Тетяни Мавриною. Отже, приступаємо до захоплюючої творчої роботи.

Купуємо все необхідне для вироби і готуємо робоче місце.

Для створення чарівного велосипеда вам потрібно підготувати деякі матеріали та витратні інструменти. Але спочатку слід визначитися з колірною гамою композиції. Ми вирішили використовувати яскраві, життєрадісні, які підходять як для хлопчиків, так і для дівчаток відтінки - білий, жовтий і яскраво-зелений. Тому всі необхідні матеріали намагалися підбирати в тон. Отже, що ж потрібно для виготовлення велосипеда? Звичайно, якісні одноразові підгузники. Ми придбали упаковку "Huggies Newborn", розмір 2 (3-6 кг.), 32 шт.

Крім того, для роботи необхідно підготувати:

• 2 тонкі бавовняні пелюшки зеленого кольору (90 * 130 см.);

• 2 яскраво-зелених махрових рушники (50 * 90 см.);

• поїльник;

• м'яку іграшку (висотою близько 30 см.),

• дитячі біло-зелені шкарпетки (0-3 міс.),

• кофточку з коротким рукавом (р. 62);

• повзунки (р. 62).

Також вам знадобляться:

  • невелика каструлька,
  • упаковка шпильок і канцелярських гумок,
  • атласні стрічки жовтого і зеленого кольорів (2,5 см. і 1,5 см. відповідно),
  • ножиці,
  • целофанові обгортки (та, що використовується для флористичних композицій).

Після придбання всіх необхідних матеріалів та підготовки зручного робочого місця можна приступати до роботи.

Майстер-клас "Велосипед з памперсів"

Крок №1 - робимо колеса, кермо і педалі.

Наш велосипед буде складатися з двох коліс. Для виготовлення першого будемо використовувати невелику каструльку.

Акуратно помістимо в неї підгузники по колу, згином до краю. При цьому поясний гумку будемо загортати всередину.

На одне колеса піде близько 14 - 15 підгузників. Потім наполовину витягуємо заготовку з каструлі і фіксуємо її гумкою. За таким же принципом виконуємо і друге колесо. Тепер для додання виробу більшої реалістичності зробимо спиці. Беремо тонку яскраво-зелену стрічку, обертаємо заготовки, фіксуючи її за допомогою шпильок. Краї тасьми бажано обробити, щоб запобігти їх осипання. Ось так виглядатимуть два колеса в готовому вигляді.

Продовжуємо створювати своїми руками оригінальний подарунок. Крок №2: робимо педалі, кермо і шини велосипеда з памперсів.

Тепер приступаємо до виготовлення педалей і керма. Беремо дві пелюшки і складаємо їх. Радимо вам ховати краю пелюшок всередину, щоб виріб виглядав більш акуратним і презентабельним. Пелюшку, яка стане кермом, фіксуємо трьома гумками - одну закріплюємо посередині смуги, а дві інші - по краях.

Тепер беремо переднє колесо і вставляємо в нього підготовлені пелюшки.

Наступний етап роботи - виготовлення шин. Махрові рушники звертаємо в смуги, необхідної ширини. Декоруємо переднє і заднє колеса рушниками, акуратно фіксуючи конструкцію шпильками. У нас вийшли яскраво-зелені шини.

Далі ставимо обидва колеса поруч. Один кінець пелюшки, яка стане "педалями", просовуємо в заднє колесо і скріплюємо шпилькою з іншим. Надлишки тканини акуратно згортаємо і ховаємо всередині колеса. Все, остов нашого велосипеда готовий. Прикрашаємо шини коліс за допомогою жовтої атласної стрічки, акуратно фіксуючи кінці шпильками. Центральну частину коліс декоруємо акуратно складеними підгузками, щоб не залишалося некрасивих присвятив.

Крок №3: формуємо раму і кермо велосипеда

Для створення рами ми будемо використовувати дитячі повзунки, кофточку і залишилися підгузники. В ямку між колесами поміщаємо памперси. Звертаємо штанці навпіл і кладемо їх на велосипед, п'ятою - до заднього колеса. Зверху поміщаємо акуратно складену кофточку. Все - рама готова.

Тепер приступаємо до оформлення керма. На переднє колесо кладемо поїльник, виходить «ліхтар». У його ручки просовуємо кінці пелюшки. Акуратно їх розправляємо. Фіксуємо кінці пелюшки над поїльником за допомогою гумки. У нас вийшов кермо. Для додання йому стійкості на кожну ручку кріпимо ще по одній гумці. На кінці - одягаємо по носочки, так щоб п'ята потрапляла на край ручки. Ось така краса вийшло.

Декоруємо місця кріплення гумок залишками жовтої атласної стрічки, зав'язуємо милий бант. Ось і все, наш велосипед з памперсів своїми руками практично готовий! Садимо на нього м'яку іграшку. Поправляємо всі елементи конструкції.

Пакуємо подарунок в прозорий целофан і прикрашаємо яскраво-зеленим бантом з декоративною флористичної стрічки.

замість висновку

Для виготовлення такого яскравого і оригінального виробу ви можете використовувати і інші корисні для новонародженого предмети - пляшки, пустушки і тримачі для них, слюнявчики, чепчики і дитячі косметичні засоби. Проявляйте фантазію. Сподіваємося, вам сподобався наш майстер-клас, і ви зможете створити подібне "диво" самостоятельною. Творчих вам успіхів!

 Інші подарунки з памперсів:

коляска:

Кошик з квітами: