Віяло з одноразових вилок, майстер клас, фото

Віяло - це один з найпоширеніших аксесуарів, який використовується не тільки для обмахивания в жарку пору, а й в якості оригінального предмета декору. В Індії віяло вважався символом королівської влади, а Японії - військової. Сьогодні цього предмету не надають настільки символічне значення, але він користується популярністю по всьому світу. пропонуємо вам покроковий майстер-клас з фото, як зробити віяло з одноразових вилок.

Також почитайте: Що можна зробити з вилок

Віяло з одноразових вилок: покроковий майстер-клас

Щоб зробити простий і оригінальний віяло на подарунок, вам не потрібно витрачати багато часу і сил. Досить підготувати наступні матеріали:

  • Упаковку одноразових вилок - до 25 шт
  • клей Момент
  • Щільний білий картон
  • Мереживо і атласні стрічки.

Візьміть циркуль або старий CD диск і обведіть його олівцем на картоні, повинен вийти коло. Після цього вам потрібно акуратно вирізати коло і розрізати його навпіл.

Тепер можете приступити до приклеювання вилок. Намагайтеся виконувати роботи акуратно, щоб не було видно слідів клею.

Вилки наклеюються на округлений частина кола, при цьому край повинен бути приклеєний не менше, ніж на 2 см.

Коли півколо буде повністю заповнений, можете залишити віяло для висихання. Потім підготуйте мережива і стрічки для прикраси вироби. Для цього беремо довгу стрічку і протягуємо її між зубами одноразової вилки. Краї мережива потрібно зафіксувати клеєм, але так, щоб не перестаратися, інакше виріб вийде некрасивою.Протягнути стрічку можна не тільки через зуби, але і біля основи вилок, також закріплюючи її клеєм до пластмаси.

Приховати залишки картонного півкола ви можете за допомогою красивих квіточок, стрічки або мережива, все залежить від вашої фантазії.

Ідей для прикраси такого віяла своїми руками дуже багато, тому спробуйте використовувати намистини, штучні квіти або інші заготовки.

При бажанні до такого віяла можна приклеїти ручку, тоді їм буде зручно користуватися, але взагалі ця саморобка виконана для краси, так як вона трохи тендітна і важка для обмахивания.

зробити віяло з одноразових ложок або вилок по майстер-класу з фото ви можете навіть зі своєю власною дитиною. Фантазуйте і проводите цікаво дозвілля, використовуючи підручні матеріали.