відьомський вечірка

Ще одна робота на конкурс від Лізи Гуськової, на цей раз в номінацію «Свято кожен день».

«Свята в нашій родині проходять завжди весело і дружно. День народження - це моє улюблене свято. Моя мама завжди дуже творчо підходить до приготування заходи! Я народилася влітку, в червні, тому кожен мій день народження проходить на природі. Завжди буває сонячна тепла погода! Уже 11 років ми з мамою проводимо тематичні вечірки. І мої друзі з нетерпінням чекають це свято! Одного разу приходив Дід Мороз, ідею свята мама взяла з мультфільму "Ось воно яке наше літо". Мені тоді було три роки, але я до сих пір пам'ятаю цю кумедну історію. Був і свято повітряних куль, така кількість повітряних куль і м'ячів я бачила вперше. Всім дуже сподобалася піратська вечірка, де діти, переодягнені в піратів, вийшли на пошуки скарбу і на порятунок іменинниці. Красиві фотографії вийшли на святі природних стихій, де ми вбиралися в вогонь, землю і воду. Коли я стала старшою, ми з мамою провели відьомський вечірку, про неї хочу вам розповісти.

Гостей нарядили в костюми відьом: довгі старі спідниці, хустки і ведьмінскіе капелюхи.

Мама була чорною кішкою і ведучою вечірки.

Спочатку гості відвідали музей Дракули. Моторошне видовище, скажу я вам! За великій таємниці розкрию секрет музею: череп привезений з Туреччини (камінь знайшли на узбережжі, з діркою замість ока), очей - желейна цукерка, прикол. Серце Дракули зроблено з помідора, знявши з нього попередньо шкірку. Кістки Дракули - відварені великі макарони, политі кров'ю (кетчупом). Кров в склянці, як ви вже здогадалися, - кетчуп. Волосся Дракули - синій перуку. Ніс Дракули вирізаний з сирої картоплі.

Сам стіл був прикрашений свічками, вже заздалегідь спаленими, щоб створити восковими краплями відчуття жаху. Їжа захована за павутиною (білі нитки для в'язання).

Найбільш вражаючою була "Кімната страху". Нас вводили в неї по одному з зав'язаними очима. Підводили до дивана, де лежав склеп мумії (це був мій тато покритий простирадлом, дізналася про цей пізніше). Мама кішка замогильним голосом пропонувала помацати частини тіла мумії (" це нога мумії, це рука мумії, це шия мумії "). А тепер найстрашніше:" це око мумії! ", і палець входить в незрозумілу в'язку рідину (це був йогурт), крик сам собою виривається з горла. з кімнати виводили з зав'язаними очима, щоб не розкрити таємницю іншим.

За столом були і інші "страхітливі конкурси". Важко криком загасити свічу.

В іншому конкурсі необхідно було скорчити найстрашнішу пику і видати страхітливий виття.

Ну і звичайно, були танці, танці "нечисті". Це були самі "жахливі" танці в моєму житті.

А потім був багаття на березі Волги і вечірнє купання, день народження то у мене влітку !!! »

Спасибі Лізі за розповідь і її мамі за організацію такого прикольного дня народження! Цей сценарій, думаю, багатьом стане в нагоді. Втім, і преамбула теж дуже інтригуюча, чи не так? Попросимо ще оповідань?