Вінок на голову з фоамірана

Вам знадобиться: фоаміран товщиною 0,5 см (оранжевого, жовтого, кремового, світло-зеленого, темно-зеленого і червоного кольору), ножиці, зубочистка, фігурні ножиці, олійна фарба осінніх відтінків, губка, аркуш паперу, праска, флористична дріт, лінійка, супер клей, запальничка, глина бузкового кольору (для ягід чорниці) або намистинки, тейп-стрічка, фольга, дріт товщиною мінімум 2 мм і довжиною 60 см, стрічка або мотузочок, молд (фігура листка).

Майстер клас

 1. Роздрукуйте або перемалюють шаблони листів, потім виріжте їх.
 2. Обведіть зубочисткою шаблони на фоаміране, потім виріжте їх.
 3. Зробіть достатню кількість різнокольорових листочків, наприклад 60, пам'ятайте, чим їх більше, тим пишніше і красивіше буде виглядати вінок.
 4. Надайте реалістичність деяких листочками, обрізавши краю фігурними ножицями.
 5. Невелику частину листочків подряпайте зубочисткою.
 6. Затоніруйте листочки таким способом: нанесіть на губку трохи масляної фарби, промокніть листочок фоамірана, потім надлишки приберіть листком паперу.
 7. Комбінування кольорів: жовтий листочок фоамірана протоніруйте світло-зеленої і коричневою фарбою. Також деякі жовті листя протоніруйте помаранчевої, червоною і світло зеленою фарбою. Червоні листочки протоніруйте коричневим кольором, зелені листочки - бордовим, коричневим і темно-зеленим кольором.
 8. Розігрійте праску на другому режимі, прикладіть лист на 2 секунди, зніміть і притисніть до молдавсько, щоб вийшов відбиток листка. Цей процес повторіть з усіма листками. Врахуйте, це слід робити швидко і дуже обережно, так як фоаміран легко запалюється. Якщо Ви в цій справі новачок, краще пропустіть цей пункт і приступайте до роботи далі.
 9. Наріжте флористичну дріт на відрізки довжиною 7 см і на кінці зробіть петельку.
 10. Приклейте флористичну дріт на кожен лист з лицьового боку, використовуючи супер клей.
 11. Обробіть краю листочка вогнем, використовуючи запальничку. Краї повинні вийти реалістично-вигнутими. Повторіть цей процес з усіма листочками. Робіть це акуратно, нагадую, що фоаміран легко запалюється.
 12. Скачайте кульку з глини фіолетового кольору з розміром в чорницю. Зліпити 15 ягід, одягніть на дріт з петелькою змащену супер клеєм кожну чорницю. Зробіть насічки кінчиками ножиць на верхівці чорниці і відставте сохнути. Як чорниці можна використовувати намистинки.
 13. Приступите до складання віночка таким способом: сформуйте невеликі букетики з листя і ягід, скріпіть їх тейп-стрічкою.
 14. Виріжте пелюсточки троянд в формі краплі з червоного фоамірана. Для одного бутона потрібно 10-15 пелюсток. Кількість бутонів залежить від Вашого бажання, можна зробити від 3х до 7ми.
 15. Затоніруйте краю пелюсток коричневої олійною фарбою.
 16. Зробіть пелюстки тонше таким способом: нагрійте пелюстка на прасці 2 секунди, потім складіть в гармошку і перетріть пелюстка пальцями. Розкрийте пелюстка і створіть поглиблення і підкрутити край пелюстки назовні. Повторіть цей процес з усіма пелюстками.
 17. Обробіть краю пелюсток, використовуючи запальничку.
 18. Скачайте краплю з фольги, зробіть на дроті петельку, нанесіть супер клей і одягніть краплю з фольги.
 19. Приклейте 2 пелюстки навпроти один одного, і сформуйте бутон, приклеюючи пелюстки в шаховому порядку, відкриваючи квітка. Сформуйте потрібну кількість троянд таким же чином.
 20. Зробіть основу для вінка, відрізавши 60 см дроту. На кінцях зробіть петельки.
 21. Наріжте тейп-стрічку на відрізки довжиною 15 см, складіть липкою стороною всередину кожен відрізок і розрізати вздовж на 2 половинки.
 22. Відкрийте кінчик стрічки, прикладіть до основи на 10 см від краю і обмотайте дріт.
 23. Прикріпіть букетики з листочків і ягід, фіксуючи тейп-стрічкою.
 24. Вплітає їх у такій послідовності, в якій Вам більше подобається.
 25. Не забувайте вставляти трояндочки в проміжках між листочками.
 26. Прикріпіть на кінці вінка мотузочку або стрічку.

Вінок на голову з фоамірана готовий! Рекомендую до перегляду дане відео!

Такий яскравий і реалістичний вінок можна назвати "фарби осені", "осіння фантазія" і подарувати мамі, подрузі, сестрі в похмурий осінній деньок. За таким же принципом Ви можете створити інший шедевр. Продумайте дизайн вінка і приступайте до творення своїми руками!

Рекомендую до перегляду фото-галерею ідей для створення вінків з фоамірана!