Вінок на голову «Осінні барви» (канзаші)

Для тих, кому сподобався весняний вінок на голову «Яблуневий цвіт», Світлана Сорокіна пропонує ще один варіант:

Осінній вінок на голову в техніці канзаші

Ніжний і ошатний вінок, пропонований вашій увазі в цьому майстер-класі, втілив в собі всю красу золотої осені. А реалізувати таку барвисту фантазію дозволяє унікальна техніка канзаші. Це найпростіший у виконанні варіант прикраси, оскільки багатошарових гострих пелюсток виконувати не доведеться. Головна родзинка вінка - буйство фарб і додаткові декоративні елементи у вигляді готових цукрових ягідок. Виготовити маленькі осінні листочки, скріпити їх з гілочками, а потім змоделювати пишний вінок не складе труднощів. Отже, почнемо з того, що потрібно для роботи, а потім розглянемо етапи роботи.

для яскравого осіннього вінка знадобиться:

  • - атласна стрічка семи осінніх квітів: червона, неонова помаранчева, помаранчева, відтінку темного золота, золота, жовта - ширина стрічки 2,5 см, довжина відрізків 3,5 см, кількість деталей за бажанням;
  • - апетитні ягідки калини в цукрі для імітації осінніх плодів: 8 штук червоного кольору і 6 штук рожевого кольору (але ви можете використовувати такі ягідки, які є в наявності);
  • - тейп-стрічка коричневого кольору;
  • - дріт двох видів: тонка для гілочок і товстіший для основи - довжина шматків близько 60 см або більше;
  • - стрічка золотого кольору шириною 1,2 см - відрізок довжиною 50 см для бантика ззаду.

Осінній вінок канзаші поетапно

1. Яскраву атласну стрічку всіх зазначених відтінків, які підходять під осінню тематику, слід нарізати на відрізки довжиною 3,5 см. Кількість відрізків розраховуйте за своїм бажанням. Чим більше деталей ви будете використовувати, тим пишніше вийде вінок. Швидше за все, вам знадобиться по 10 відрізків кожного кольору або трохи більше.

2. Зріжте ножицями обидві довгі сторони в атласних прямокутниках півколом. Створіть форму листочка. Всі підготовлені відрізки ображати однаково, можливо, в процесі моделювання вінка вам доведеться додавати кількість деталей. Акуратно пройдіться полум'ям запальнички по всьому периметру кожного листочка. Зробіть це тільки один раз і дуже швидко, щоб тільки усунути стирчать нитки, а не розплавляти тканина.

3. Візьміть ніж. Нагрійте лезо над полум'ям пальника. Кожен листочок викладайте на тверду поверхню, але бажано підкласти рушник, і придавлюйте гаряче лезо до атласу так, щоб зробити ледь помітний рельєф прожилок. Підготуйте все листочки. Слідкуйте за тим, щоб розпечений метал не розплавив ніжний атлас.

4. Шматочки тонкого дроту обмотайте тейп-стрічкою. Не обов'язково обмотка повинна бути ідеально гладкою, наше завдання скопіювати гілки дерев.

5. На кінчик кожної отриманої гілки приклейте листочок. Краплю клею наносите на зворотну сторону і придавлюйте до дроту. Далі зберіть підготовлені деталі в гілочки, комбінуючи по 3 штуки разом. Можна збирати в букетики гілочки з листям однакового кольору або різного. І потім ви побачите, чи варто додавати ще листочки.

6. В цілому, кількість листочків може бути будь-який, в залежності від пишності вінка. Візьміть також готову декоративну калину в цукрі. Примотати по 2-3 ягідки до гілочок за допомогою тієї ж тейп-стрічки. У ці ж букетики можна додати по одній гілочці з листком.

7. На товстий дріт починайте намотувати все букетики, чергуючи за кольором.

8. Поступово вплітає в вінок ягідки.

9. Перші листочки зробіть, відступивши на 5-7 см від краю (залиште місце для петельок), і також в кінці залиште порожнім такий же відрізок дроту.

10. Кінці вінка завийте в петлі. Скріпіть між собою золотий стрічкою, зав'яжіть бантик. Ошатний і стильний аксесуар hand-made готовий. Як видно, на його виготовлення було використано трохи фурнітури, а значить, собівартість такого прикраси невисока.

Образ загадкової дівчини-осені вам забезпечений, якщо ви прикрасите волосся таким чудовим аксесуаром. Зробити такий вінок дійсно легко, але результат виглядає дорого і обов'язково притягне погляди оточуючих. він прикрасить осінній образ, якщо за вікном сонячне бабине літо або подарує промінчик світла і гарний настрій, якщо погода похмура і дощова. Експериментуйте і насолоджуйтеся результатами своєї роботи.

А як зробити осінній вінок з природного матеріалу для прикраси інтер'єру, дивіться тут.