Прикрашаємо келихи на весілля

весілля - найпрекрасніший і незабутній день для дівчат. І підготовка до цього дня займає весь час. Адже потрібно все організувати і зробити все на вищому рівні. У цьому можуть вам допомогти рідні та близькі. І таке важливе завдання, як вибір келихів і їх прикраса, не можна довіряти нікому. Адже це головний символ весілля, так як після весілля келихи зберігаються всю вашу спільне життя, як символ любові і вірності один до одного. Так що до цього завдання потрібно поставитися з великою відповідальністю. Яна Вільман розповідає, як вона прикрасила келихи на весілля своїми руками.

Хочу запропонувати вам майстер-клас, як зробити ніжний малюнок на келихах, пропоную намалювати метелика. Метелик - символ душі, безсмертя, що закохався чоловіки, вічність, юність і любов.

Келихи на весілля своїми руками

Для нашої творчості нам потрібно:

  • Фарба гуаш - біла,
  • трафарет,
  • кисті,
  • блискітки срібні,
  • безбарвний лак,
  • келихи.

 Наш келих потрібно добре помити і висушити, для кращого нанесення фарби потрібно протерти ще спиртом. Вирізаємо наш трафарет метелики, його ми роздруковуємо на половину альбомного листа, тобто при роздруківці він повинен вийти у верхній частині по ширині альбомного листа.

Розміщуємо наш трафарет в середину келиха і розміщуємо таким чином, що б метелик була по центру.

Білою фарбою починаємо по лініях трафарету обводити метелика. Намагайтеся малювати тонкі лінії, але густий фарбою, так як при висиханні фарба трохи втрачає свою яскравість.

Для кращого результату і довговічності малюнка можна взяти спеціальні фарби для кераміки і скла. Але вони трохи дорожче, але результат набагато краще.

Ось така метелик у мене вийшла.

Продовжуємо малювати завитки, якщо ви вмієте малювати, то трафарет можна прибрати і малювати за вашим бажанням. Якщо ви не впевнені в собі, то варто продовжувати малювати за трафаретом.

Для того, щоб трохи прикрасити наш малюнок, пропоную поставити кілька точок над лініями.

Низ келиха ми прикрашаємо, малюючи квітка на ніжці, і наша метелик буде пурхати над квіткою.

Від квітки можна намалювати кілька завитків вгору по ніжці келиха до метелику.

Між пелюсток квітки ставимо крапки.

Посипаємо все срібними кульками.

Після чого ми всі покриваємо безбарвним лаком і даємо йому висохнути. Такий келих протримається приблизно близько двох тижнів, мити потрібно просто миючим засобом, але ні в якому разі не терти.

Ось такі чудові і красиві келихи на весілля у нас вийшли.

Ще один варіант прикраси весільних келихів:

Прикраса пляшок і келихів стрічками:

Ще більше ідей і майстер-класів дивіться в розділі нашого сайту «Весілля».