Прикрашаємо оселю до Великодня своїми руками

Одним з найголовніших свят у році у всіх селян є Великдень. Це перше свято, який по-справжньому символізує прихід весни. Для того щоб в цей Недільний день у вас був настрій, потрібно прикрасити своє житло.

Напередодні свята ваше житло повинне бути максимально відкритим і прозорим. Важкі зимові штори потрібно прибрати, залишаємо тільки легкі гардини. Але найкращий варіант - тюль. Підійде виріб своїми руками з малюнком квітів. Обов'язково потрібно прикрасити і самі вікна. Тут фантазія може бути безмежною. Ми беремо гірлянди, клейку стрічку, різні квіти - все, що тільки може створити святковий настрій.

Нарциси - це квіти, які символізують прихід весни. Ними прикрашають підвіконня. Але і тут не потрібно бігти в магазин і купувати квіти. Їх можна виростити самому. Цибулини нарциса садять в неглибокі горщики і рясно поливають. Вже через деякий час у вашій квартирі з'являться молоді нарциси. У Воскресінні ці квіти сприймаються як справжнє диво природи.Але якщо ви не встигнете виростити нарциси, то можна прикрасити підвіконня писаними крашанками. Можна використовувати інші тематичні великодні вироби, які збираються в композицію, що прикрашає підвіконня.

Навіть на письмовому столі виконується пасхальне прикраса. В Європі на столах виконують великодні дерева. Для цього беруться молоді гілки з нирками, паперові вироби. З них робиться композиція, яка ставиться на столі.

свічники - найкращий варіант для прикраси підвіконня. З яйця можна самостійно виготовити свічку. Отже, акуратно випиваємо яйце, а всередину наливаємо віск і вставляємо гніт. Коли віск висохне, вийде свічка. Можна використовувати і половинку яйця.
Дзеркало в будинку теж потребує прикрасі на Великдень 2017. Тут можна виготовити як гірлянду, так і композицію з квітів яєць. Кожен проявляє фантазію в силу своїх можливостей.