Прикрашаємо ялинку з пінопласту своїми руками

В даний час великою популярністю користуються різні предмети, які були зроблені своїми руками. З огляду на таке явище, багато умільці бажають створити самостійно унікальні вироби і навіть предмети інтер'єру. До Нового року 2017, як і до інших свят майстрині виготовляють цікаві вироби. Досить часто в цьому випадку виготовляються ялинки. Їх роблять не тільки з картону і паперу. У хід йдуть підручні матеріали. Наприклад, таким матеріалом може бути пінопласт. З нього можна виготовити конус ялинки і прикрасити його на свій розсуд. Але якщо вас покинула фантазія, тоді ця стаття розповість вам про те, як прикрасити ялинку з пінопласту.

Прикрашаємо ялинку з пінопласту самостійно

Перш ніж говорити про прикрашання такої ялинки, потрібно сказати те, що пінопласт повинен використовуватися в цьому випадку: відшліфований і товстий. Задекорувати таку ялинку просто. І все тому, що існує дуже багато технік і ідей, якими можна скористатися. Зараз ми їх перерахуємо в цій статті.

Використовуємо для прикраси пенопластовой ялинки гудзики.

Якщо у вас вдома є непотрібні гудзики, тоді викидати їх не потрібно. Їх можна використовувати для прикраси ялинкового конуса. В цьому випадку вам знадобляться гудзики, які будуть мати різний розмір, колір і фактуру. В оздобленні можна використовувати красиві намистини. А верхівку такої ялинки може прикрасити зірочка. Для того, щоб прикріпити гудзики до ялинки, потрібно скористатися клеєм або голочками.

Декоруємо конус в техніці - кінусайга.

Японська техніка кінусайга теж може бути використана в декоруванні конуса з пінопласту. Дана техніка вам може нагадати з'єднання декількох видів рукоділля. Якраз, тут з'єднується з клаптиків рукоділля, аплікація і шиття. Японці в цьому випадку використовують старі кімоно, які не викидаються. Тому і ви можете скористатися цією технікою під час декорування конуса з пінопласту. Заготівлю прикрасьте шматочками тканини, мереживом і деякими яскравими деталями. Всі деталі прикріплюються до конуси за допомогою клею.

Прикраса пенопластовой ялинки в техніці - канзаші.

Цікава і сучасна техніка декорування - це техніка канзаші. Вам буде потрібно тканину, з якої вирізаються квадратики невеликого розміру. Ці квадратики варто скласти по діагоналі. Трикутник, який вийде треба згорнути навпіл. Готові пелюстки варто обпалити за допомогою запальнички або свічкою. Таким чином ви зможете закріпити їх. У цій роботі необхідно бути акуратним. А ще тут знадобиться терпіння. Для додання красивого ефекту можна використовувати намистини. Елементи до ялинки прикріплюються за допомогою клею.

Декор ялинки макаронами.

Конус з пінопласту, який був прикрашений макаронами може стати оригінальною новорічної виробом. Для декорування вам будуть потрібні макарони, а також цукерки і намистини. Для такої вироби макарони слід пофарбувати. У цьому випадку знадобиться срібна і золота фарба. Після фарбування, ваше дерево придбає ошатний і прекрасний зовнішній вигляд. Макарони до конусу прикріплюються за допомогою клею.

Прикрашаємо ялинку паєтками і бісером.

У цій статті ми розповідаємо про те, як прикрасити ялинку з пінопласту. Тут ми запропонуємо вам практичні поради та фото. Щоб прикрасити новорічний стіл скористайтеся однією цікавою ідеєю. В цьому випадку ми рекомендуємо вам для прикраси використовувати бісер і паєтки. Прикрашати ялинку в цьому випадку просто. Але ця робота є копіткою. Бісером та паєтками нанизується на шпильку і прикріплюється до конусу. Роботу потрібно починати знизу.

Стильна ялинка з пінопласту.

Чудову ялинку для прикраси новорічного інтер'єру виготовити можна дуже швидко. Для цього скористайтеся фарбами. Конус з пінопласту забарвлюється в кілька кольорів. Фарбувати при цьому можна в різних стилях. Наприклад, пофарбувати конус можна по спіралі, горизонтально і вертикально. Задекорувати ялинку можете красивою тасьмою або яскравими паєтками. Підійде святкове папір з бахромою.

Техніка торцювання для прикраси пінопластового конуса.

Техніка торцювання підійде тим умільцям, які володіють величезним терпінням і мають старання. У цій техніці використовується гофрована кольоровий папір. Дана техніка складається з декількох операцій. Але якщо в них розібратися, тоді у вас все вийде. Квадратик такого паперу мнеться в цьому випадку за допомогою звичайного стержня від кулькової ручки. Для того, щоб перетворити пінопластовий конус в привабливу ялинку, потрібно використовувати безліч квадратиків зеленого кольору.

Прикраса конуса за допомогою дирокольние фігур.

Щоб створити прекрасне дерево для Нового Року, скористайтеся дирокольние фігурками. Але напередодні Новорічного свята, рекомендується використовувати дироколи в новорічній тематиці.

Декор конуса пелюстками з картону.

Якщо вдома немає дирокольние фігурок, тоді можна скористатися іншим способом. Наприклад, пелюстки можете вирізати з картону. Для красивого зовнішнього вигляду пелюстки можуть бути пофарбовані. Використовуйте будь-який відтінок святкової фарби. Ще кожна пелюстка можна прикрасити блискітками.Декор ялинки природними матеріалами.

Якщо скористатися природними матеріалами, тоді може вийде витончена і красива виріб. Щоб конус перетворити в елегантну ялинку використовуйте лусочки від шишок. Обклеювати ними конус найкраще від низу до верху. При цьому нижня частина ялинки прикрашається лусочками побільше. Для верху використовуються невеликі пелюстки шишок. А щоб виріб виглядала казково на кінці лусочок варто додати трохи бронзової фарби і штучний сніг.

А якщо у вас є багато шишок, то їх можете використовувати для прикраси. Ще вам знадобляться намистини.

Пір'я для прикраси ялинок.

Якщо використовувати кольорові пір'я для прикраси конуса з пінопласту, то можна отримати одночасно яскраву і ефектну ялинку. Використовуйте прозорий клей, яким приклейте пір'ячко до конусу. На кожне перо можна також додати стрази.

Яблука для декору ялинки. 

Яблука можуть бути теж використані для прикраси конуса з пінопласту. Цю ялинку досить просто зробити. Конус з пінопласту необхідно пофарбувати червоною фарбою. Для декорування використовуються штучні яблука. Їх приклеюють до конусу прозорим клеєм або кльовим пістолетом. Для прикраси підстави корпусу використовуються гілки, які рекомендується змайструвати з червоного бісеру. Верхівка такої ялинки прикрашається зіркою або бантиком.

Пряжа для прикраси ялинки.

Для того, щоб знати, як прикрасити конусну ялинку з пінопласту, потрібно скористатися порадами нашої публікації. Як бачите, для вас ми пропонуємо багато цікавих ідей прикраси ялинки. І зупинятися вже на сказаному ми не плануємо.

Напевно, вдома у кожної господині є пряжа або мішура. Використовуючи, ці матеріали можна просту заготовку з пінопласту зробити прекрасним виробом. Отже, щоб було зручно працювати до конусу варто прикріпити двосторонній скотч. Тепер зніміть з скотча плівку для того, щоб звільнити клейову основу. Після цього, намотуйте на конус мішуру або пряжу. Для прикраси їли використовуються великі стрази або гірлянда з невеликих намистин.

Прикрашаємо ялинку з пінопласту фетром.

Якщо взяти фетр і вирізати з нього пелюстки невеликого розміру, тоді їх можна використовувати для прикраси пенопластовой заготовки. Звичайно ж, для прикраси використовується фетр зеленого кольору. Пелюстка повинен бути круглим. І цей пелюстка рекомендується звернути в 4 рази. Такі деталі до конусу прикріплюються універсальним клеєм або рідкими цвяхами. Доповнюється композиція: гудзиками, намистинами або бубонцями.

З фетру можете також вирізати трикутні шматочки, які теж можуть бути використані для прикраси пенопластовой заготовки.

Прикраса пінопластового конуса ялинки солодощами.

Дуже яскраво і незвично прикрасити ялинку можна за допомогою цукерок. Пам'ятайте про те, що навіть дітки із задоволенням прикрасять таку ялинку. Основа ялинки - це конус з пінопласту. Оберніть його гофрованої папером. Використовуйте клей, яким до конусу прикріплюється мішура і солодощі в яскравих обгортках.

Прикрашаємо конус кавовими зернами.

Кавове дерево може сподобається всім людям, які люблять каву. В цьому випадку пенопластовую заготовку прикрашають справжніми зернами кави. Для прикраси використовуються зерна різних видів, які один від одного відрізняються формою і кольором. У момент закріплення зерен користуйтеся рідким клеєм. Також вам може знадобитися пінцет.

На закінчення

Тепер ви знаєте про те, як прикрасити ялинку з пінопласту своїми руками. Використовуйте наші сміливі і дуже цікаві ідеї. Займайтеся створенням чогось цікавого і отримуйте від цього прекрасний настрій.