Прикрашаємо клас своїми руками до Нового Року

Довгоочікуваний і чарівне свято - це Новий Рік. Дуже хвилююче проходить його очікування. Жителі світу прикрашають свої будинки, а школярі приступають до прикрашання своїх класів і шкільних коридорів. В основному навчальні заклади учні прикрашають виробами та виробами, які були створені своїми руками. І це дуже практично і вигідно. Тому в цій статті ми розповімо про те, як прикрасити клас на новий рік 2017.

Які ідеї використовувати для прикраси класу

Питання, як прикрасити клас до нового року актуальний для багатьох. І зараз стоїть розповісти про те, які ідеї для цього існують.

Шкільна пора наповнена різноманітними подіями. І серед шкільної метушні є місце святу. Для того, щоб створити новорічну атмосферу в класі потрібно скористатися наступними ідеями:

 1. Придбати величезна кількість дощу і мішури. Ці атрибути розвішуються по стінах класу і прикріплюються до стелі.
 2. Клас в школі можна вкрасти малюнками, які варто намалювати заздалегідь на певну тематику.
 3. Для прикраси класу можна використовувати живу ялину. Звичайно ж, її варто прикрасити новорічними іграшками. Іграшки можна принести з дому.
 4. Вікна в класі можуть бути прикрашені малюнками, які були створені за допомогою зубної пасти.
 5. Якщо в класі є фіранки, то до них можна прикріпити сніжинки з паперу. Також можна використовувати в цьому випадку паперові гірлянди. Новорічними сніжинками та гірляндами ще можна прикрасити і дошку.

Як прикрасити вхідні двері в клас?

Прикраса класу до Нового року - це приємні клопоти. У цій справі беруть участь всі учні, які від цього процесу отримують позитивний настрій. Прикраса класу варто почати з вхідних дверей. Досить красиво і дуже просто прикрасити двері листівкою в формі Діда Мороза. Вішати дану листівку варто на внутрішню сторону. Ще на двері можна повісити листівку у формі сніжинки або в формі Снігуроньки. Прикріплювати листівку до дверей рекомендується двостороннім скотчем.

Існує ще один оригінальний метод прикраси вхідних дверей. В цьому випадку можна використовувати вінок, який можна змайструвати на уроках технології. Зробити вінок для прикраси вхідних дверей просто. І в цьому випадку допоможуть сучасні майстер-класи, які можна знайти в інтернеті.

Що використовувати для прикраси вікон в класі?

Ми в цій статті прикрашаємо клас на новий рік в школі. Тут ми розповідаємо все сучасні ідеї, які дуже легко використовувати для прикраси.

Вікна в класі також є тим елементом, який вимагає належного прикраси. Прикрашати вікна стоїть візерунками в зимовій тематиці, які були виконані зубною пастою. Щоб зробити такі візерунки потрібно:

 • Намалювати на папері трафарети сніжинок або трафарети Діда Мороза.
 • Заготовки варто вирізати.
 • Далі, розведіть в склянці зубну пасту з водою. В результаті повинна вийде консистенція сметани.
 • Після чого, губкою невеликого розміру варто приклеїти трафарети до віконця. При цьому губку варто змочити у воді. Після цього трафарети повинні висохнути.
 • Потім папір коштує акуратно зняти зі скла.

Не дуже важким варіантом є прикраса вікон сніжинками, які були вирізані з чистого альбомного листа. Сніжинки при цьому можуть бути найрізноманітнішими. Ви можете вибрати абсолютно будь-який шаблон і вирізати з нього сніжинку.

До Нового Року можна прикрасити не тільки вікна, але і підвіконня. Наприклад, підвіконня без квітів варто прикрасити шматочками вати для того, щоб створити ілюзію засніжених віконець. Підвіконня можна прикрасити за допомогою мішури. А центрі таких підвіконь встановлюється міні-ялинка.

Прикрашаємо класну дошку.

Найважливішим класним атрибутом вважається - класна дошка. Однак даний елемент постійно використовується. Тому в її оздобленні варто дотримуватися деяких особливостей.

 • Отже, при оздобленні дошки варто пам'ятати про те, що прикраси не повинні займати багато місця на ній.
 • На класній дошці варто надійно закріплювати всі прикраси.
 • Прикраси повинні бути яскравими.

Для прикраси дошки підійде старий і яскравий спосіб - гірлянда новорічна з кольорового паперу. Змайструвати подібну виріб дуже просто. Ви повинні:

 • Листи кольорового паперу нарізати на смужки, які будуть мати ширину 2-3 см. Довжина таких смужок повинна становити 10 см.
 • Кінці однієї смужки потрібно склеїти.
 • Другу заготовку пропустіть через кільце і склейте її кінці.
 • Третю заготовку причепіть за другу. І таким чином зробіть гірлянду потрібного розміру.

Прикріпити гірлянду до дошки варто за допомогою двостороннього скотча або кнопок. Для прикраси дошки в класі можна використовувати також дощик. А якщо дошка відрізняється великим розміром, то на ній можу бути розміщені малюнки або сніжинки.

Як прикрасити стіни в класі?В оздобленні класу не можна ніяк забути про стіни. У кожному класі на стінах розміщені спеціальні посібники та навчальні матеріали. Якщо у вашому класі стіни оформлені саме таким чином, то для прикраси в цьому випадку використовується дощик. Але якщо стіни мають багато вільного простору, тоді можна зробити імітацію снігу і казкового сніговика. Сніг робіть з ватних дисків. До стіни вони приклеюються на скотч.

Для того, щоб зробити сніговика використовуйте одноразові стаканчики. Прочитайте про те, як зробити сніговика з пластикових стаканчиків.

Прикраса парт в класі до Нового Року.

Парти до Нового року також не складе труднощів прикрасити. Наприклад, до кожної такої парті можна приклеїти сніжинку. Що стосується вчительського столу, то тут не варто використовувати якісь об'ємні елементи. Найкраще обмежитися ялинкою з картону. Зараз варто розповісти про те, як зробити цю ялинку.

 • Отже, на картоні варто намалювати трапецію, яка буде мати досить вузьку верхню сторону.
 • Склейте боковини і ваша ялинка буде готова.
 • Прикрашають її невеликими сніжинками та малюнками.

Які вироби змайструвати для прикраси класу

Про те, як прикрасити шкільний клас до нового року стало трохи зрозуміло. Але варто сказати про те, що шкільний клас найкраще прикрасити новорічними виробами, які були виготовлені руками школярів.

Природно, в оздобленні класу повинні бути присутніми ялинки. Але найкраще, якщо вони будуть незвичайними.

Першу ялинку можна змайструвати з прищіпок. Для цієї ялинки візьміть щільний картон, з якого виріжте ствол. На цей стіл треба надіти прищіпки. При цьому на кожну прищіпку можна надіти по кілька прищіпок. Прищіпки можуть бути різнокольоровими. А якщо будуть використані дерев'яні, тоді їх фарбують гуашшю.

Ялинку можна змайструвати з кольорового паперу. Для цього варто намалювати кілька ялинок однакового розміру. Розріжте бічні частини. Складіть ялинки навпіл і склейте між собою.

З мішури можна теж змайструвати ялинку. Для цієї мети вирізається основа, до якої приклеюється мішура.

Ґудзики також підійдуть для створення ялинки. Намалюйте на картоні контури їли і заповніть їх простір гудзиками.

Атрибут, який неможливо нічим замінити - це гірлянди. Даний елемент можна змайструвати з абсолютно різних матеріалів. Наприклад, можна скористатися зубною ниткою, на яку варто надіти сніжинки з паперу. Цю гірлянду прикріплюють до стелі. Ще гірлянду можна змайструвати з тканини або повітряних кульок. Такі гірлянди мають єдиний принцип виготовлення. На нитку насаджуються елементи, а вся конструкція прикріплюється до стін і стелі.

Прикрасити клас можна за допомогою іграшок. Можна змайструвати символ року або привабливі іграшки в техніці квіллінг або орігамі.

Для прикраси класу можуть використовуватися малюнки. Вони можуть бути виконані в нестандартній тематиці. Наприклад, можна намалювати ялинку за допомогою відбиток рук. Таке твір, до речі, може бути креативним подарунком для класного керівника.

Фото-ідеї прикраси класу

Деякі важливі особливості прикраси класу вам зрозумілі. Звичайно ж, вам хочеться побачити і сучасні ідеї прикраси класу. І спеціально до цього випадку ми підібрали для вас цікаві та чарівні фото-ідеї.

На закінчення

Як бачите, прикрасити клас до Нового року можна різноманітними способами. Головне в цьому випадку використовувати свою фантазію і гарний настрій.