Прикрашаємо святковий стіл до ювілею самостійно

Готується до Дня народження дуже приємно. Таке свято буває лише раз на рік. Звичайно ж, люди запрошують в цей день своїх близьких і рідних для того, щоб відзначити цю подію. Природно, для таких дорогих гостей накривають святковий стіл і расстанавливаются на ньому найкращі страви і напої. Але якщо ви бажаєте по-справжньому здивувати своїх гостей, то вам варто красиво прикрасити святковий стіл. А ось як це зробити правильно ми розповімо в цій публікації.

Як красиво прикрасити святковий стіл до Дня народження

вибираємо скатертину.

У цій статті ми спробуємо з'ясувати те, як прикрасити стіл на ювілей своїми руками. Для вас тут ми запропонуємо опис і фото святкових столів. Сподіваємося вам вдасться вибрати правильний і одночасно ошатний варіант прикраси святкового столу.

Звичайно ж, прикраси святкового столу варто почати з підбору правильної і ошатною скатертини. Тут можна керуватися декількома варіантами. Це може бути:

Скатертина в одному кольорі. Це полотно може не мати малюнка, або мати злегка переглядає візерунок. Як правило, подібні скатертини використовуються в якості фону. Акцентом така скатертина ніяк бути не може.

Скатертина в яскравому кольорі варто використовувати в тому випадку, якщо день народження буде проводиться в певній тематиці. Доповнити яскравість такої скатертини можуть: красиві тарілки, святкові келихи і звичайно ж святкові страви.

Для прикраси святкового столу може підійти скатертину, яка має бахрому або окантовку. Як правило, таку скатертину доцільно використовувати в особливо урочистих випадках.

Як оформити фон.

Складною темою є оформлення фону. Як правило, оформлення залежить від уподобань іменинника і від його характеру. Також на оформлення фону впливає стиль і тематика свята. Накрити святковий стіл до ювілею можна в абсолютно будь-якому місці. Для цього випадку можна вибрати: гарне місце в саду серед квітучих клумб або терасу в заміському будинку. А щоб атмосфера була по-справжньому святковою потрібно скористатися наступними порадами.

При організації Дня народження не забувайте про сущих дрібницях. На такому святі створити затишок допоможуть свічки, квіти і навіть сувенірчики невеликих розмірів.

Приміщення де буде проводиться День народження має бути обов'язково свіжим і чистим. Також в ньому повинен бути присутнім приємний запах.

Подумайте про розміщення своїх гостей. Святковий стіл повинен розташовуватися в загальній доступності для гостей. Вони повинні підходити до нього безперешкодно.

Що робити з посудом і серветками. Як їх використовувати в оформленні. 

Найважливіший атрибут кожного святкового столу - це посуд. Однак не варто на святковий стіл встановлювати багато посуду. Але і мало її бути теж не повинно. Вибір посуду - це теж складна справа. Зокрема, в оформленні святкового столу досить часто використовують посуд, яка має колір базового оформлення. Також може використовуватися посуд і іншого кольору. Ще підійде посуд білого кольору.

Використовуємо серветки в оздобленні.

Не знаєте, як прикрасити стіл до ювілею, то подивіться фото нашої публікації. В кінці цієї статті ви зможете знайти цікаві фото з прекрасними ідеями для прикраси столу до свята. Якщо прикрашаєте стіл до святкового нагоди, то не забудьте про серветки. Якщо їх красиво скласти і розставити їх по всьому столу, то вони зможуть своїм виглядом порадувати і навіть здивувати всіх ваших гостей. Зараз ми наведемо для вас кілька схем створення з серветок оригінальних композицій.

Квіти в оздобленні святкового столу.Якщо ви маєте велике бажання, то святковий стіл можна буде прикрасити живими квітами. Зокрема, квіти можна встановити в красиву вазу. Таку вазу варто розташувати в середині столу. Також можна використовувати мініатюрні кошики з квітами. Їх розташовують по всій довжині столу. Якщо на ваше торжество прийде мало гостей, то використовуйте в цьому випадку невеликі квіти. Їх розташовують поряд з тарілками або укладають в самі тарілки.

Сервіровка стола.

Чи не забагато вище ми розповідали про основні правила оформлення святкового столу. Тепер варто запропонувати вам фото-ідеї святкової сервіровки.

Варто сказати про те, що абсолютно кожна сервіровка, яка витримана в одній концепції виглядає прекрасно. Але якщо вибрати якусь незвичайну композицію, то можна буде добитися незвичайного ефекту. Зараз ми запропонуємо для вас кілька цікавих ідей оформлення.

Стиль а-ля рус. Цей стиль став користуватися популярністю зовсім недавно. Природно, він не встиг набриднути людям. На столі стоїть встановити: самовар, матрьошок і півників на паличках. Такий стіл запам'ятається вашим гостям надовго.

Рустикальний стиль. Цей стиль в основному популярний у весільному декорі. Однак і він використовується часто для оформлення домашніх урочистостей.

Чорно-біло-рожева-золота гама, яка має принт, зигзаги або смужки теж є хітом справжнього сезону. Її можна використовувати сміливо для прикраси святкового столу.

Квіткові мотиви - це теж популярна тема сьогодні. Тому в сервіровці столу використовуйте сміливо квіткові мотиви.

Як оформити стіл в певній тематиці.

Якщо день народження прив'язати до будь-якої тематики, то ваше свято буде приречений на успіх і цікаві фотографії.

Тематик для дорослих і дитячих свят сьогодні існує величезна кількість. Однак пам'ятайте про те, що кожна тематика вимагає від вас наявності певних аксесуарів. Не варто думати про те, що оформлення день народження в будь-якої тематики є дорогим задоволенням. Насправді можна обійтися в цьому випадку дешевими предметами і аксесуарами.

Зверніть увагу на деякі приклади сервірування столу. Думаємо, що вони вам сподобаються.

На закінчення

Сьогодні ми спробували розповісти вам про те, як красиво прикрасити стіл на ювілей. Крім наших оригінальних ідей, ви можете використовувати в цьому випадку свою фантазію. Сподіваємося на те, що у вас вийде організувати святкове торжество, яке принесе всім вашим гостям приємні спогади.