Прикраса пляшок шампанського на весілля

У багатьох народів є одна дуже цікава весільна традиція - на столі нареченого і нареченої обов'язково повинні стояти 2 пляшки шампанського, пов'язані між собою. Називають їх "бики". Під час урочистостей, зазвичай після півночі, цих "биків" прийнято красти, а свідки повинні будь-що-будь їх повернути молодим. Також існує і звичай з приводу розпивання цього ігристого напою: одну пляшку розкривають на річницю весілля, а іншу - на народження первістка.

Раніше "биків" просто перев'язували стрічкою, зараз же стало модно прикрашати ще й пляшки. Дивіться майстер-клас по прикраси пляшок шампанського на весілля від Олени Непомнящої.

Прикраса шампанського на весілля

Необхідні матеріали:

  1. Шампанське - 2 пляшки.
  2. Фарба в аерозольному балончику золотого кольору - 1 шт.
  3. Невеликий відріз тканини персикового кольору (40 см * 200 см)
  4. Невеликий відріз тканини кольору шампанського (30 см * 210 см)
  5. Атласна стрічка кольору шампанського - близько 15 см.
  6. Стрічка персикового кольору - близько 1 м.
  7. Термопістолет.
  8. Намистини білого кольору - маленьких і великих по кілька штук.

Етапи роботи:

Для цього майстер-класу підійде будь-який шампанське і необов'язково однієї фірми.

Насамперед необхідно позбутися від непотрібних етикеток. Для цього найкраще скористатися канцелярським ножем, адже з його допомогою зробити це буде набагато простіше і швидше.

Тепер приступимо до фарбування пляшок шампанського на весілля. Перед фарбуванням балончик з фарбою необхідно гарненько струснути. Фарбувати необхідно мінімум в 4 шари і на відстані приблизно 40 см від пляшки, акуратно її прокручуючи. Перед нанесенням кожного шару фарба повинна трохи підсохнути (хвилин 15) ... Після фарбування пляшки повинні добре просохнути (близько 1 години).


Поки фарба на пляшках з шампанським сохне, можна зайнятися підготовкою тканини. Відріз персикової тканини необхідно порізати на 4 однакові смужки завдовжки 25 см, а ширина одного 5 см. Тканина кольору шампанського порізати на 3 рівних смужки завдовжки 35 см, а ширина одного 5 см.


Для того, щоб в процесі роботи з тканини не стирчали нитки, її по всьому периметру необхідно злегка підпалити над свічкою.

Склавши смужки навпіл (в довжину) їх необхідно зшити за допомогою швейної машинки, або вручну, використовуючи нитку і голку. Також це можна зробити з використанням термопистолета.


Тепер приступаємо до формування трояндочки. Для цього необхідно скрутити край смужки і зафіксувати його клеєм. Вийшла центральна частина троянди. Потім продовжувати скручувати смужку тканини по колу, злегка підтискаючи її, при цьому треба фіксувати кожен поворот клеєм.


Таким же чином зробити і інші трояндочки. Всього 14 штук.


Пляшки підсохли і можна зайнятися їх декоруванням. Насамперед необхідно приклеїти атласну стрічку на горлечко пляшки, щоб приховати нерівні краї.


Потім приклеюємо троянди. Для цього знадобитися термопістолет.

На атласну стрічку приклеюємо легку і майже прозору стрічку персикового кольору.

Тепер настає черга намистин. Їх необхідно клеїти також за допомогою термопистолета в довільному порядку.


Щоб закрити стик між стрічками на шийці, приклеїмо на нього одну велику намистину.


Маленькими намистинами обклеїв горлечко пляшки і квіти.


Напівпрозорої стрічкою персикового кольору пов'язуємо між собою пляшки з шампанським.

Весільне шампанське готове! Тепер залишилося тільки дочекатися торжества, а потім річниці і народження первістка!

Сподіваємося, вам сподобалося наше прикраса пляшок шампанського на весілля. У такому ж стилі можна оформити келихи для весілля і подарунковий конверт.

Інші варіанти прикраси шампанського на весілля:

зелені

Наречений і наречена