Прикраса для столу Ялинка з цукерками

«Дорогі рукодільниці, пропоную Вам прикрасити свій стіл ялинкою і не простий, а з цукерками.

Для роботи нам будуть потрібні: ватман, новорічна мішура, цукерки різних кольорів (краще круглої форми), двосторонній скотч, звичайний скотч і клейовий пістолет. 

 1. На шматочку ватману будуємо розгортку конуса зі стороною 30 см, вирізаємо її, складаємо навпіл і розрізаємо (щоб вийшло 2 розгортки конусів). Я робила відразу 2 ялинки (щоб поставити їх на стіл симетрично з двох сторін), тому у мене відразу 2 заготовки з ватману. Якщо Ви хочете виготовити тільки одну ялинку, то зробіть половину заготовки.

 1. За однією з рівних сторін заготовки конуса наклеюємо двосторонній скотч.

 1. Знімаємо захисний шар і склеюємо конус. Для більшої надійності я додатково проклеїти шов склейки зовні звичайним широким скотчем.

 1. Приступаємо до оформлення заготовки. Для цього розігріваємо клейовий пістолет і приклеюємо уздовж нижнього зрізу перший ярус мішури (клей краще наносити невеликими крапельками в серединку мішури).

 1. До хвостиком цукерки приклеюємо невеликі шматочки двостороннього скотчу.

 1. Знімаємо захисний шар скотча і "розвішуємо" (приклеюємо) наші цукерки-іграшки над першим шаром мішури.

 1. Дорогі рукодільниці, хочу звернути Вашу увагу на те, що клей не повинен стикатися з цукерками (адже ці цукерки Ви будете потім їсти). За допомогою клейового пістолета наклеюємо другий ярус мішури і знову приклеюємо цукерки з допомогою двостороннього скотча над шаром мішури.

 1. Наклеюємо третій шар мішури і приклеюємо над ним цукерки. Намагайтеся вибирати цукерки так, щоб поруч опинилися цукерки різних кольорів.

 1. Наклеюємо четвертий шар мішури.
 2. Відігнувши вниз верхній шар мішури, наклеюємо близько над ним п'ятий (останній) шар мішури.
 3. Оформляємо верхівку ялинки на свій смак. Можна прикрасити ялинку намистом.

Ваша ялинка готова!