Прикраса на стіну з бісеру (фото)

 Прикраса на стіну з бісеру (фото)

Найчастіше після закінчення ремонту залишається відчуття порожнечі в кімнаті. Причиною може бути відсутність належного прикраси стіни. Картини і фотографії вже вийшли з моди, тому дизайнери рекомендують використовувати в сучасних інтер'єрах креативні фігурки ручної роботи. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити рибку з бісеру на стіну своїми руками.

Матеріали для нашого сувеніра з бісеру:

- мідний дріт тонка і товста;
- ножиці;
- круглогубці і плоскогубці.
- пластмасові та скляні намистини;
- бісер різного кольору, форми і розміру.

Також почитайте: Дерево з бісеру майстер клас

Майстер-клас прикраса з бісеру на стіну: рибка

1. Форма рибки може бути абсолютно будь-який. Роздрукуйте шаблон з дитячої розмальовки або скопіюйте контури з магніту на холодильник.
2. З товстої мідного дроту зробіть каркас. Для цього потрібно буде поступово згинати дріт круглогубцами. Зігніть край дроту так, щоб вийшло невелике колечко. Це буде очей рибки.
3. Сформуйте витягнуту частина голови риби і виїмку для рота.
4. Тепер потрібно зробити спину, а потім сформувати хвіст риби і черево.

Сувеніри з бісеру своїми руками

5. А з останків шматка дроту зробіть плавники і накладіть їх зверху спинки і черева.
6. Для того щоб плавники трималися, закріпіть їх тонким дротом. Коли будете обплітають рибу намистинами, можете знімати тонкий дріт і закріплювати каркас робочої.
7. Довгий шматок тонкого дроту закріпіть на каркасі. Це буде робоча дріт, на яку нанизуйте намистини і бісер.

Прикраса на стіну з бісеру (фото)

8. Придумайте свій малюнок для заповнення контуру або скористайтеся нашою схемою: закріплюється одна намистина, а потім навколо неї робляться дві дуги з дрібного бісеру. Після цього можна перейти до наступної лусочці. Послідовності особливої ​​немає, головне, заповнити красиво контур. Кольорову гаму підбирайте залежно від інтер'єру і кольору стіни в кімнаті.
9. Не забувайте закріплювати дротом лусочки з бісеру між собою і до каркасу.
10. Після того як буде заповнений контур, приступите до плавників. Зробіть спочатку контур з бісеру, закріплюючи його до каркасу, а потім лінійно заповніть плавник повністю.
11. Голову і частину хвостика залиште незаповненими.

Подивіться відео на тему: Морський коник з бісеру і дроту

Рибка з бісеру на стіну готова, тепер її можна прикріпити за хвостик на гвоздик. Розмір рибки залежить від довжини дроту. Дана виріб оригінально буде виглядати як в дитячій, так і в вітальні, кухні або спальні.