Прикрашаємо офіс своїми руками до Нового Року. Як і чим прикрасити

Щорічно перед настанням новорічних свят кожен робочий колектив думає про те, як стильно прикрасити офіс до нового року. Деякі колективи залишають все як є, але а інші ставляться до цієї справи більш уважно. Працівники офісу з пристрастю вивчають модні тенденції майбутнього року і намагаються ними скористатися на практиці. У цій статті ми розповімо вам про те, як прикрасити офіс до нового року 2017. тут ви знайдете практичні поради, які без проблем можна втілити в життя.

Як прикрасити офіс на Новий Рік

Прикрашати офіс до Нового року дуже приємно. У цьому процесі може бути задіяний весь робочий колектив. Звичайно ж, в цьому випадку не варто забувати про те, що прикрасою офісу можуть зайнятися професіонали своєї справи. Але за такі послуги доведеться заплатити велику суму грошей. Тому в цьому випадку краще всього обійтися своїми силами.

Не всі керівники фірм виділяють величезні гроші на прикрасу офісного приміщення. Але засмучуватися не варто. Адже в цьому випадку вас виручить почуття стилю і фантазія. Природно, перш ніж почати прикраса офісу, його потрібно ретельного вимити. Проведіть перед цим генеральне прибирання і очистіть всі кути від старого мотлоху і пилу.

Прикрашаємо фасад офісу.

Новий Рік - це яскраве час, коли в нічний час доби вулиці наповнюються яскравим сяйвом барвистих вогників. Тому найпростіший варіант прикраси фасаду офісу - це гірлянди, які будуть загорятися в нічний час і дарувати всім перехожим позитивне і чарівний настрій.

Гірлянди можна просто розвісити по всьому периметру будівлі. А ще з них можна зробити цікаві композиції.

Гірлянди при цьому можуть розташовуватися не тільки в горизонтальному положенні. Їх можна підвісити вертикально.

Вхід в офіс також можна прикрасити дуже креативно. Наприклад, над ним можна спорудити арку з хвойних гілок. Поруч зі входом встановіть штучну ялинку, яку прикрасьте теж новорічними кулями та іграшками. Тепер ви знаєте про те, як прикрасити фасад офісу до нового року. Використовуйте в цьому випадку більше вогників та інші атрибути нового року.

Прикрашаємо стелю в офісі.

Про те, як прикрасити фасад офісу, ми говорили вище. Подібне оригінальна прикраса зможе виглядати дуже виграшно. Тепер настав час поговорити про прикрасу самого офісного приміщення. Починати варто з стелі. До стелі можна прикріпити нитки з новорічними кульками. Виглядає це дуже красиво. Крім кульок до стелі можна причепити нитки зі сніжинками, які були вирізані своїми руками.

Для прикраси стелі можуть бути використані повітряні кулі. Вони теж виглядають в прикрасі офісного приміщення прекрасно і нарядно.

По-справжньому святково і дуже яскраво в оздобленні офісу виглядають новорічні вінки, які можна купити або змайструвати своїми руками.

Зі звичайної білого паперу можна вирізати сніжинки або зірочки. Ними теж дуже легко прикрасити офісний стеля.

Як бачите, для прикраси офісного стелі існує безліч варіантів. Ще варто запропонувати один варіант прикраси стелі. Отже, це вінок з ялинковими кульками.

Також дуже цікаво виглядає прикраса стелі яскравою мішурою.Досить незвично і сміливо в оформленні офісу виглядає підвісна ялинка. Така прикраса приверне увагу кожного.

Загалом, використовуйте ці цікаві ідейки для того, щоб прикрасити стелю в офісі до нового року. Не забувайте в цьому випадку про прекрасному настрої.

А що використовувати для прикраси стін до Нового Року?

Не знаєте, як прикрасити стіни офісу до нового року, тоді зверніть увагу на наші модні ідеї. Прикраса стін офісу до Нового року - це приємні клопоти. Якщо в офісі присутні годинник, то їх можна оформити аркою з ялинових гілок і ялинкових іграшок.

На стінах офісу Ви також можете яскраві гірлянди. А ще для прикраси ви можете використовувати повітряні кульки. Поєднуватися це все може з ялинкою.

Коридор можете оформити по всій його довжині арками з ялинових гілок.

Інші цікаві ідеї прикраси офісу

Такий запит, як прикрашаємо офіс до Нового Року досить популярний в зимовий час. І спеціально для цього свята ми пропонуємо цікаві ідеї. Крім тих ідей, які ми запропонували вище, звернути увагу варто і на інші ідеї.

Звичайно ж, Новий Рік неможливо уявити без ялинки. Сьогодні в основному всі офіси прикрашають штучними ялинками. Ялинки при цьому можуть бути найрізноманітніших розмірів і кольорів. А доповнити дану композицію можна мішурою або гірляндою. Також використовуйте новорічні іграшки.

В офісі на столах можна розташувати вінки з хвої. Виглядати прекрасно вони будуть з ялинками і арками з хвої.

Мішура і блискучий дощик теж може бути використаний в оздобленні офісу. Це просто і в той же час святково.

А ось ще один дуже ошатний варіант прикраси офісу. Якщо в офісному приміщенні є багато вільного місця, то його можна задекорувати таким чином.

Над стелею можна підвісити напис "З Новим Роком" і доповнити композицію балеринами з паперу. Мабуть, це самий бюджетний і святковий варіант прикраси офісу.

Якщо у вашому офісі працюють креативні співробітники, то в такому приміщенні може оселитися незвичайна ялинка, яка буде зроблена з рукавичок надутих повітрям.

Незвичайну ялинку в офіс можна зробити з солодощів або з кульок.

Бажаєте прикрасити свій офіс в красивому стилі, тоді наступний варіант для вас. Він виглядає не тільки стильно, але і дуже приємно. А головне, в такому випадку є багато вільного місця.

На закінчення

Тепер ви знаєте про те, як прикрасити офіс до нового року Півня. Наші святкові ідеї вам обов'язково сподобаються. Звичайно ж, повністю копіювати дані ідеї не варто. Їх можна вільно доповнити своєю уявою і особистим почуттям стилю.