вирощування крокусів

Крокуси - це одні з перших квітів, які з'являються навесні. Своїм цвітінням вони радують недовго, проте успішно справляються з заморозками і добре приживаються в будь-якому грунті. Якщо ви вирішили посадити крокуси, посадка і догляд у відкритому грунті за ними не складе труднощів. дивіться фото крокусів, дізнайтеся особливості вирощування, тоді первоцвіти стануть справжньою окрасою ділянки біля вашого будинку.

Як вирощувати крокуси у відкритому грунті

Існує кілька різновидів крокусів, деякі з яких цвітуть не тільки ранньою весною, але і восени. Перевага цих квітів в тому, що посадивши їх одного разу, у вас кожен рік будуть цвісти крокуси. Ці дивовижні багаторічники залучають садівників яскравим цвітінням, яке триває всього лише тиждень. Хоча квітка тривалий час може рости на одному місці, рекомендується згодом його викопувати й пересаджувати для поліпшення росту.

Пості того як ви дістанете крокуси, видаліть зіпсовані бульби. Цибулини варто розділити і розсадити. Таким чином, відбувається розмноження крокусів і у вас з'явиться більше квіточок. Після пересадки істотно збільшиться кількість бутонів у квітів.

В який грунт висаджувати крокуси

Ідеальний ґрунт для крокусів повинен бути пухким і поживним. Якщо грунт глинистий, то її краще всього розбавити піском. Нормальні умови для цвітіння крокусів можна створити, якщо наситити грунт торфом або удобрити її спеціальними препаратами. Крокуси люблять багато світла, тому висаджуйте їх в сонячних місцях. Не варто рясно поливати ці первоцвіти, щоб не викликати гниття бульб і не спровокувати розмноження бактерій.Оптимальний варіант - висаджувати крокуси в клумбу з іншими квітами, адже тоді клумба у вас буде цвісти постійно, починаючи з ранньої весни і до пізньої осені. Не забувайте проводити підгодівлю рослин, адже тоді вони будуть активно рости і вони не загинуть. Першу підгодівлю проводять після появи паростків, а потім після формування бутонів. При першій підгодівлі фахівці рекомендую брати калію більше, ніж фосфору.

Також почитайте: Циния вирощування з насіння

Осінні сорти крокусів висаджують в червні. При цьому цибулини поглиблюють в ямки на глибину до 10 см. Дотримуйтеся вимог відстань між цибулинами близько 10 см. Висаджуючи крокуси у відкритий грунт необхідно враховувати особливості вашого регіону. У сувору зиму цибулини можуть загинути, тому найкраще їх викопати і витримати взимку при кімнатній температурі.

Знаючи про Крокус всі нюанси і подивившись фото, ви обов'язково захочете висадити ці квіти своїми руками на власну ділянку. Нехай первоцвіти радують ваше око і прикрашають ділянку.