Вирощування томата Мазаріні, фото

Хочете посадити на власному дачному ділянці томати? Не знаєте, який вибрати сорт, щоб був хороший урожай? Сортів помідор досить багато, при цьому кожен з них має свої переваги. Томат "Мазаріні" відрізняється серед інших цікавою формою і смаком. Дивіться фото, врожайність і читайте відгуки помідора "Мазаріні" і обов'язково спробуйте його виростити своїми руками.

Опис і фото сорти "Мазаріні"

Цей вид помідор відрізняється раннім періодом дозрівання, тому підходить для вирощування в критій теплиці або у відкритому грунті в теплих районах РФ. Так як в висоту кущ може досягати і 2 метрів, доведеться його підв'язувати. Якщо хочете підвищити врожайність томата "Мазаріні", рекомендуємо обрізати всі зайві гілки, залишаючи тільки один, максимум - два ствола.

Відмітна особливість "Мазаріні" у тому, що плоди на першій кисті можуть мати масу до 800 гр, а на інших кистях - до 400 гр. Всі плоди відрізняються невеликою кількістю насіння, ароматною і солодкою м'якоттю. До переваг цього сорту можна віднести також стійкість до посухи, тому можна висаджувати томати навіть в регіоні зі спекою до 40 градусів. Також до плюсів відносять стійкість до хвороб, які викликані фітофторою.

Томати мають форму конуса або серця, шкірка гладенька, а колір плода рожевий. Після того як насіння зійшли до часу дозрівання помідора проходить близько 110 днів. Плоди "Мазаріні" ідеально підходять для приготування салатів, томатного соку або пасти.

Як правильно вирощувати томати "Мазаріні"

Для того щоб плоди були по-справжньому великими, не рекомендується висаджувати більше трьох кущів томатів на 1 кв.м. Так як насіння в зрілих плодах мало, рекомендуємо купувати посадковий матеріал.В кінці лютого можете приступити до підготовки насіння і вирощування розсади. Уже через кілька днів ви побачите, як насіннячко проросте. Висаджувати у відкритий грунт розсаду варто тільки після закінчення заморозків, інакше ваші томати не приживуться. Для того щоб плоди були великими, в кожну лунку потрібно буде додати добриво. Використовуйте суміш сульфату і суперфосфату калію в співвідношенні 1: 1. В одну лунку потрібно висипати 1 ст. л добрива.

Зелений томат Мазаріні

Важливо правильно сформувати ствол томата, щоб було 1-2 стебла і не більше 4 плодових кистей. Не забувайте підгодовувати кущі сульфатом магнію і вчасно видаляти пожовкле листя.

За відгуками досвідчених городників можна зробити висновок, що підвищена врожайність томатів "Мазаріні" спостерігалася при вирощуванні в теплицях. У відкритому грунті найчастіше ці томати були дрібними і схожі на звичайні.

Також почитайте: Висадка розсади у відкритий грунт. терміни

Тепер ви знаєте, чим відрізняється сорт "Мазаріні", можете по фото і врожайності порівняти його з іншими томатами. Посадити цей вид помідор чи ні, вирішувати вам, адже все залежить від особистих смаків та уподобань, а також регіону, в якому проживаєте. "Мазаріні" увійшов в 10-ку популярних томатів серед жителів Росії, однак, не кожному вдалося його правильно виростити.