Виконуємо троянду з гофрованого паперу

Квіти з гофрованого паперу виходять пишними і практично нічим не відрізняються за зовнішнім виглядом від натуральних. Пропонуємо покроковий МК виготовлення красивою троянди своїми руками.

Для цього знадобиться:
- лист гофрованого паперу будь-якого кольору. У мене вдома була гофрований папір яскраво оранжевого кольору, тому я взяла саме її.
- ножиці
- клей
- один лист картону
- зубочистка
- олівець

Троянди з гофрованого паперу покроковий МК

Троянди з гофрованого паперу, послідовне виконання

1. Лист гофрованого паперу складіть так, щоб вийшла гармошка, а після намалюйте пелюстка необхідного розміру. Головна умова - не забувати, що від розміру пелюсток залежить розмір квітки.
2. Виріжте вийшов пелюстку, ножицями потрібно схопити всі складені шари. Ідеально буде, якщо в результаті вийде 12 пелюсток.


3. На нижню частину пелюстки нанесіть клей і стисніть пальцями.
4. Зачекайте висихання клею, розправте пелюсточки і надайте форму чашечки.
5. Візьміть листок картону і виріжте з нього середніх розмірів коло, аналогічно розміром пелюстки. На зовнішній край приклейте шість пелюсток. Після цього наступний ряд пелюсток, що складається з чотирьох штук, які буду розташовуватися ближче до центру. І залишається три пелюстки посередині.


6. Останній момент - це оформити основу квітки. Потрібно взяти гофрований папір і обрізати з неї смужку, складіть її вдвічі і на одному кінці зробіть бахрому. Закрутіть смужку навколо зубочистки і приклейте клеєм. Після видаліть її з зубочистки і закріпіть на основі квітки.

Подивіться корисне відео: ТРОЯНДИ з гофрованого паперу

Дивіться більше майстер класів виготовлення штучних квітів в розділі: Квіти своїми руками