Вино з винограду Ізабелла в домашніх умовах

Виноробство - це одне з найдавніших ремесел. Сьогодні домашнє вино користується попитом, так як воно зроблено з натурального соку і не містить шкідливих консервантів. Традиції приготування вина постійно змінюються, тому у кожного винороба повинен бути свій рецепт, перевірений часом. У цій статті ми розповімо про те як правильно робити домашнє вино Ізабелла своїми руками і поділимося хорошими рецептами.

Як зробити вино з винограду Ізабелла

Ізабелла - це сорт червоного винограду з приємним ароматом, але трохи жорсткою шкіркою. Вирощують його майже по всій території України і в багатьох частинах РФ. Цей виноград морозостійкий, тому на зиму пагони не потрібно вкривати. Професійні винороби не завжди використовують даний сорт винограду, якому притаманна легка кислинка, однак, для домашнього вино він ідеально підходить.

Що потрібно для приготування домашніх вин:

- ємність для бродіння соку;

- цукор;

- виноград;

- гідрозатвор і великі скляні бутлі.

Етапи приготування домашнього вина

Коли виноград достигне, зберіть урожай, при цьому не обов'язково ягоди повинні бути всі однаковими. Головне, переберіть виноград від сухих і зіпсованих кетягів.

Тепер вам потрібно видавити з винограду сік. Якщо ви робите вино в невеликих кількостях, то для цього ідеально підійде звичайна толкушкой для пюре. Потім вам доведеться відокремити чистий сік від макухи і перелити його в підготовлену для бродіння тару. Ємності не наповнюйте доверху, щоб сік під час бродіння запобігання витіканню.Вино з Ізабелли. Вино з винограду

Після того як ви все підготували можна додавати в сік цукор, щоб він швидше заграв. Пропорція цукру для домашнього вина Ізабелла становить 0,5 склянки на 1 літр. Вино має заграти, а через місяць його необхідно буде перелити в пляшки, закрити пробками і зберігати в холодильнику.

Рецепт приготування домашнього вина з винограду Ізабелла

На 5 кг винограду вам знадобиться 3 кг цукру і 12 літрів фільтрованої або кип'яченої води. Весь виноград потрібно розчавити товкачем так, щоб вийшло якомога більше соку. Після цього в суміш додається цукор і залишається на тиждень.

Через 7-8 днів ви можете долити в суміш воду і залишити її бродити на місяць. Вам потрібно буде потім розлити вино по пляшках і залишити на зберігання.

Як зробити домашнє вино?

Останнім часом багато хто почав говорити про те, що домашнє вино з винограду Ізабелла шкідливий. Чи так це? Насправді офіційних відомостей про шкоду вина Ізабелла немає. Цілком можливо що воно просто має невелику вартість і становить гарну конкуренцію для виробників дорогих вин.

Цілком можливо, що багатьох насторожує поява винного каменю на пляшках з вином, проте, він не має смаку і абсолютно нешкідливо.

Тепер ви знаєте як зробити домашнє вино з винограду Ізабелла. Сподіваємося, що наша стаття з відео і рецептом домашнього вина вам стане в нагоді в освоєнні мистецтва виноробства.