Варіанти подарунків на день Святого Миколая

Закінчення року - це період, коли необхідно здавати всі звіти, підбивати підсумки, здавати заліки і займатися передноворічними клопотами. У цей час багато хто зовсім забувають про таке чудесне свято, як день Святого Миколая, його святкують 19 грудня. Зовсім дарма, адже це свято є чудовою нагодою підняти настрій своїм друзям і знайомим. У цей день ви можете проявити увагу своїм рідним, подарувати їм яскраві враження. До того ж, день Святого Миколая допоможе подарувати маленьким дітям казку - адже Микола раз в рік приносить всім зразковим діткам невеличкі сюрпризи.

Напевно, багато хто стикався з тим, що закінчення року і до заробітної плати ще чекати довго, і тут згадується, що скоро настане цей світлий і казковий день. І тут ви починаєте судорожно шукати відповідні подарунки своїм близьким. У цій статті ви зможете знайти кілька відмінних ідей, як знайти хороші і досить дешеві, але дуже приємні сюрпризи для кожного.

Сюрпризи для всіх в день Святого Миколая, Українські пісні?

Що подарувати, варіанти подарунків:

- всілякі смаколики;
- іграшки.

Як подарувати:

- за традицією досить просто покласти під подушку або в подарунковий чобіток
Що подарувати в цей день маленьким діткам

Подарунки хлопчикам:

 • конструктор;
 • машинки, літаки, вертольоти, солдатики та інше, все залежить від того, чим цікавиться дитина.

Які подарунки робимо дівчаткам:

 • ляльку;
 • м'яку іграшку;
 • дитячу косметику;
 • будиночок для ляльок;
 • прикраса.

Те, що можна подарувати будь-якій дитині:

- піжама;
- солодкі дрібниці;
- домашніх вихованців.Як подарувати: діткам подарунки найчастіше кладуть під подушку. Якщо ви не розрахували і вибрали подарунок, який ніяк не вміщується під подушку, то тут вам стане в нагоді ковдру. Якщо ви вирішили подарувати своїй дитині домашніх вихованців, то однозначно, їх не потрібно класти під ковдру або подушку.

Чим порадувати дівчину (дружину) в це свято

Що подарувати:

 • м'яку іграшку;
 • смаколики;
 • особливий сувенір;
 • піжаму;
 • Нижня білизна;
 • прикраса.

Як подарувати: І знову вас виручить подушка! Сюрприз, який знаходять в цьому місці, здатний подарувати гарний настрій навіть дорослому. Ну а як же бути, якщо ви тільки недавно познайомилися, і доступу до подушки у вас немає? Найголовніше не забути, що подарунок повинен бути справжнім сюрпризом. Відповідно і подарувати його потрібно несподівано. Як саме і в який момент його піднести, це залежить від вашої уяви. Наприклад, можна показати своїй половинці щось в іншій стороні, щоб вона відвернулася, а в цей момент у вас буде можливість підкласти їй сюрприз.

Що дарувати хлопцям (чоловікові) на Святого Миколая

Що подарувати:

- можна своїми руками приготувати смакоту;
- зв'язати щось;
- всякі дрібнички, на кшталт запальничок, візитниць та інше.

Як подарувати: знову ж ви можете скористатися подушкою, тільки цей варіант підійде, якщо немає ніяких нюансів, на зразок таких, коли він просто не спить на подушці, варіантів може бути багато. В такому випадку, вам необхідно знайти інше місце для подарунка. Запам'ятайте, що чоловіки трохи відрізняються від жінок, і якщо ви бажаєте щоб ваш улюблений знайшов подарунок раніше, ніж в червні, то залиште його на видному місці.

Що дарувати батькам в це свято

Що подарувати:
- то, що ви зробили своїми руками, наприклад, можна спекти пиріг або печиво;
- покривало;
- домашні дрібнички, наприклад, посуд.

Як подарувати:

Батькам найкраще віддавати подарунок безпосередньо в руки, цим ви проявите їм свою увагу і турботу. Це і подарує їм незабутні емоції.

На завершення хотілося б сказати, що подарунок у це свято має приносити радісні емоції, а відповідно дарувати його необхідно з душею.