Рукавиці-царапки для новонародженого «Ежевічка»

В'язати для новонароджених дуже захоплююче. Вироби виходять маленькими і дуже милими. У цьому майстер-класі ми зв'яжемо теплі рукавиці-царапки гачком. Але це будуть не прості рукавиці, а рукавиці у вигляді ожини. Вони цікаво виглядають на ручках малюків. Якщо змінити бузковий колір пряжі на червоний або рожевий, то можна зв'язати не ожину, а малинку. З цього майстер-класу від Анни рукавиці-царапки в'яжуться швидко і просто.

Рукавиці-царапки «Ежевічка»

Для в'язання рукавиць-царапок нам знадобляться:

  • Пряжа бузкового та зеленого кольору;
  • гачок;
  • Атласна стрічка зеленого кольору.

Починаємо в'язати саму ягідку. І для цього беремо бузкову пряжу, формуємо ковзаючу петельку.

Тепер витягаємо трохи першу петлю і робимо накид. Вводимо гачок в ковзаючу петельку і витягуємо нитку на висоту нашої першої витягнутої петельки. Далі ми знову робимо накид і знову вводимо гачок в ковзаючу петелечку, з якої знову витягуємо нитку. І повторимо так ще три рази.

фото 1

У нас на гачку зібралися петлі і накиди. Їх нам необхідно провязать всі разом однією петлею. І зробимо також ще дві повітряні.

фото 2

Повторимо наші шишечки ще три рази.

фото 3

І з'єднаємо першу і останню шишечку. У нас вийде початок ягідки.

фото 4

Далі ми будемо в'язати між шишечками по дві нові шишечки і по дві петельки між ними. Так ми виконаємо прибавку.

фото 5

Далі прибавку будемо робити через петлю. Тобто там, де у нас йде надбавка, так і в'яжемо нову надбавку - дві шишечки.

фото 6

Новий ряд також буде з збільшеннями. Їх ми в'яжемо також в попередні надбавки. Тобто через дві шишечки. Пров'язати між першими шишечками по одній новій і між двома іншими теж. А між наступними в'яжемо вже дві шишечки. І так далі.

фото 7

І тепер два ряди ми будемо в'язати по одній шишечки між попередніми шишечками нижнього ряду. Тобто без надбавок. Просто набираємо висоту.

фото 8

В'яжемо один ряд стовпчиками без накиду. І приєднуємо зелену пряжу, якою в'яжемо по одному стовпчику з накидом в петельку.

фото 9

Далі в'яжемо травичку для ежевичка. Виконуємо в петлю три стовпчики з накидом, одне піко з двох повітряних і сюди ж ще три стовпчики з накіом.

фото 10

Тепер в другу петлю підстави ми в'яжемо один стовпчик без наікда. І повторюємо. Знову пропускаємо петельку і в другу в'яжемо новий елемент.

фото 11

Між стовпчиками з накидом пропускаємо атласну стрічку зеленого кольору.

Ось такі ошатні рукавиці-царапки у вигляді ожини гачком виходять!

фото 12