Варіанти виготовлення літаків з пляшок

Більшість батьків з кожним днем ​​все частіше виготовляють для своїх дітей різні вироби своїми руками. Напевно кожен з вас бачив дитину, яка тримаючи в руці незрозумілий предмет, представляє, що це допустимо, літак, машина, ракета або що-небудь схоже.

Власне, напевно, кожен в дитинстві уявляв те ж саме. Саме в зв'язку з цим, батьки і виготовляють вироби разом зі своїми дітьми, причому дане заняття часом подобатися не тільки дітям. Також для виготовлення будь-якої іграшки можна скористатися практично будь-яким матеріалом, який знаходиться у вас в будинку. Наприклад, виготовити літак можна з пластикових пляшок.

Виріб літак своїми руками

Процес виготовлення досить простий, необхідно взяти літрову пляшку, можна і більше, яка буде основою вашого літака.

Також знадобитися ще одна пляшка, яка послужить для створення хвоста і крил. Але дані елементи можна зробити і з картону. У будь-якому випадку надаються такі готельні потрібні ножиці, ніж, клей. Можливо, в нагоді олівець, для розміток.Запасіться великою кількістю картону, так як може дитина захоче літак з пропелером. Для того щоб спорудити літак з крилами, зробіть пару надрізів з боків пляшки і вставте туди заздалегідь виготовлені крила.

З хвостом потрібно вчинити так само. На рахунок кольору літака ніяких рекомендацій бути не може, все залежить тільки від вас і вашої дитини.

Якщо у вас є стара машинка, яка давно лежить без діла, то розберіть її, дістаньте колеса, і для правдоподібності приробити до поделке. Для цього вам знадобитися клей.

виріб з пластикової пляшки - літак

Дане заняття обов'язково сподобається дитині, причому в процесі виготовлення таких виробів він буде розвиватися. Тим більше для батьків цей процес не опиниться витратним або складним, так як все гранично просто.