ВАЗА з ДИСКІВ з букетом

Ще одна робота на конкурс від Юлії Єлісєєвої -  в продовження теми, що можна зробити зі старих CD-дисків.

«На минулі свята ми з сином зробили різні вироби для наших численних родичів. Одна з них - це ваза з дисків, наш перший досвід роботи з дисками як з матеріалом для виробів. Непотрібних дисків будинку накопичилося немислиму кількість! Скажу відразу, нам дуже сподобався процес, а тому, кому подарували саморобку - незвичайний і красивий результат! Тож почнемо.

1. Для початку, нам потрібно приготувати те, що буде стояти у вазі, тобто букет квітів. Звертаємося в Інтернет у пошуках підходящої вам рослинності. Нам сподобалися тюльпани, ми нашили, скопіювали, збільшили і роздрукували їх на глянцевому фотопапері. Звичайно, можна і намалювати квіти самим! Головне, щоб вони були на товстих стеблинках висотою близько 18-20 см, якщо ви знайдете щось коротше, доведеться наставляти. В принципі, непогані квіткові варіанти зустрічаються і на листівках, можна вирізати і звідти, а оборотні боку розфарбувати самим.

2. З альбомних листів вирізаємо 2 прямокутника 10х20 см. Склеюємо їх один з одним так, щоб 2 см стеблинки квітів виявилися між ними. На стеблинки для кращого склеювання можна нанести ще й двосторонній скотч.

3. Стебла квітів біля самої основи загинаємо, накладаючи їх на білий прямокутник.

 

 4. Звертаємо прямокутник в трубочку, квітами всередину. З'єднуємо клеєм або степлером. букет готовий.

 5. Приступаємо до виготовлення вази. Беремо пластикову пляшку (0,5 л): чим рівніше у неї контури, тим краще. Обрізаємо верх, робимо заготовку під вазу висотою 11-12 см. Готуємо пару - трійку дисків. Ножицями розрізаємо диски на прямокутники бажаного розміру (цю процедуру дітям не довіряємо, робимо самі, обережно, краще в оптичних або сонцезахисних окулярах). Диск може розшаровуватися, нам потрібно тільки дзеркальна його складова.

6. Починаємо обклеювання пляшки дисками. Для цього можна використовувати двосторонній скотч або пластилін.

 

7. У готову вазу вставляємо наш букет.