Торт з памперсів

Зробити торт з памперсів і шампанського не так складно, як здається багатьом початківцям рукодільниця. Процедура створення торта не займе багато часу і, в результаті, ви отримаєте гарний виріб. пропонуємо покрокове фото для початківців, як виготовити торт з памперсів своїми руками. Здивуйте батьків новонародженого унікальним і креативним подарунком.

З чого почати робити тортик з памперсів

Підготуйте необхідні матеріали та інструменти. Для цієї саморобки вам знадобиться:

- шампанське

- памперси

- підставка

- брязкальця, стрічки, шкарпетки

- дерев'яні палички

- канцелярські гумки.

Візьміть пляшку шампанського і встановіть її в центрі вашої підставки. Після цього зробіть заготовки з памперсів: кожен памперс скручують в рулон і закріплюють його канцелярською гумкою.Покрокове фото: торт з памперсів

Для першого ярусу вам знадобиться 20 скручених памперсів. Викладайте їх по колу пляшки і потім зафіксуйте все однієї гумкою. Спочатку зробіть один маленький коло, а потім побільше.

Торт для дівчинки з памперсів

Наступний ярус буде менше попереднього по діаметру, при цьому заповнюється він також. Дивіться покрокове фото, тоді вам буде зрозуміліше, як зробити тортик з памперсів і шампанського.

Самий верхній ярус виходить вище, ніж шийку пляшки. Щоб він не хитався, в кожен памперс вставте паличку для їжі або бамбукову шпажку. Добре подправьте все яруси, щоб вони були рівними.

Тепер можна приступити до оформлення торта. Для цього візьміть корисні дрібниці, стрічки та інші предмети. Стрічками можна закрити гумки на торті. Часто для цієї ж мети використовують пелюшки. Щоб стрічка добре закріпилася, використовуйте двосторонній скотч.

З махрових серветок, памперса і дитячих шкарпеток можна змайструвати ось такі кумедні прикраси у вигляді чоловічків. Поверніть підгузник в рулончик, наклейте на нього штучні очі. Загорніть чоловічка в серветку і надіньте на нього шкарпетка-шапочку.

Як зробити прикраса для торта

Вставити цих малюків в торт можна за допомогою шпаг. В якості прикрас торта можна використовувати дитячі засоби для особистої гігієни.

Торт із шампанського і памперсів готовий. Такий подарунок не просто порадує радість батькам, а й буде відображений на фото. Використовуйте прикраси для торта рожевого кольору для дівчинки і блакитного - для хлопчика. Зробіть своїми руками красиву річ зі памперсів і здивуєте всіх оригінальним подарунком.