Топпери «Снігова королева і Ангел»

Ще один майстер-клас на наш конкурс, на тему Різдва, підготувала вихователь МБДОУ д / с №1 «Сонечко» пгт.Некрасовское Ларіонова Ірина Володимирівна. Це виріб з усім доступних матеріалів - ватних дисків, паличок, зубочисток.

 Топпери «Снігова королева і Ангел»

Ялинку під новий рік ми нарядили, стіни гірляндами прикрасили, новорічний вінок на вхідні двері повісили, а ось квіти залишилися без уваги. Пропоную змайструвати міні - Топпери (Прикраси для квітів та квіткових горщиків) «сніжна королева» і улюбленого всіма «ангела».

Підручні матеріали:

1. білі нитки з голкою
2. ватяні диски
3. ватяна паличка
4. зубочистки
5. ножиці
6. гуаш (жовта, синя, чорна, червона)
7. білі джгутики або біла мотузка
8. клей або клейовий пістолет


Приступимо до справи!

Для «снігової королеви» знадобиться два ватні диски. Один з них ділимо навпіл, і по краю однієї половини вистригати зубчики (як показано на фотографії зліва). Другий диск подумки ділимо на 5 сегментів і вирізаємо один (можна вистригти одну чверть, тоді спідничка вийде менш пишна).

Ватний диск, в якому ми вистригали сегмент потрібно прошити по краю таким чином, щоб вийшов конус. Досить пари стібків, всі вузли зі внутрішньої сторони спідниці. Як ви бачите, якщо вистригти одну п'яту частину, спідничка виходить дуже пишна.

Спідничка зшита, одягаємо її на зубочистку. Все дуже просто!

Тепер приклеюємо різьблений комірець до спідничці з заднього боку так, щоб він трохи прикривав її (зубці зверху).

Потім приклеюємо один кінець коміра до спідниці, а після другої.

Далі потрібно зробити голову. У нас залишилася половина ватного диска, вона багатошарова, поділяємо шари і витягуємо вату. З цієї вати скачуємо кульку, як їх пластиліну.

Цей кулька приклеюємо на вершину конуса. Голова на місці!

Відрізаємо від джгутика дві частини по 2 см (це ручки Снігової королеви) і приклеюємо до конусу - спідничці. Наша дама зібрана. Залишилося намалювати деталі.

Тут нам стане в нагоді ватяна паличка. Вмочаємо паличку в воду, а потім в синю фарбу.

Ставимо кілька точок синього кольору на краю спіднички (я вирішила, що п'яти точок цілком достатньо). Намагаємося не набирати на паличці багато води, інакше вона буде вбиратися в ватний диск і точки распливутся.

На ватної палички дві сторони з ватою, тому другу сторону використовуємо для жовтої фарби. Малюємо корону (ставимо одну точку на маківці нашої Королеви).

Щоб намалювати очі нам знадобиться зубочистка і її гострі кінці (один для чорної фарби і очей, другий для червоної - губ).
Міні - топпер «Снігова королева» готовий!

Янголятка я робила трохи інакше. Спідничка Уже (3 сегменти), зшивається так само, а от голову я зробила щільніше.

Кожне крило - це половина чверті ватного диска (тобто два крила це чверть). Приклеювалися вони теж на спині.

Ручки зроблені з джгутиків, як і у Снігової королеви.

Прикрасила крила жовтими смужками, намалювала оченята. Ангелок готовий!


Тепер можна поставити Топпери в квіткові горщики.

Подібним чином можна зробити будь-яких героїв, які прийдуть до вас в голову, найважливіше це бажання змайструвати їх своїми руками і невгамовна фантазія.