Торт з памперсів своїми руками, майстер клас

Торт з памперсів своїми руками

Що подарувати родині, в якій зовсім недавно народилася дитина? Останнім часом набувають популярності креативні і корисні подарунки. Торт з памперсів - це оригінальний подарунок, який ідеально підійде як для новонароджених дівчаток, так і для хлопчиків. Памперси потрібні не тільки новонародженим. Батьки протягом майже двох років використовують ці предмети гігієни для догляду за малюком. У цій статті ми вирішили розповісти вам про те, як зробити торт з памперсів своїми руками. Тепер ви теж зможете здивувати всіх креативним подарунком.

матеріали:
- памперси;
- двосторонній скотч;
- гумки;
- дитячі речі;
- сорочечки;
- стрічки;
- підставка для торту.

Майстер-клас робимо крок за кроком торт з памперсів для новонароджених

Перед тим як приступити до виготовлення незвичайного торта не забудьте добре вимити руки, так як памперси - предмети особистої гігієни. Для виготовлення триярусного торта вам знадобиться близько 84-90 памперсів. Ви можете самостійно визначитися з розмірами торта і кількістю ярусів.

Для нижнього шару необхідно взяти близько 40-45 підгузників. Покладіть їх щільно в коло, при цьому всі вони повинні однаково бути поверненими. У центр кола можете покласти серцевину від рулону туалетного паперу або скотча. До неї посуньте все памперси і затягніть їх стрічкою.

Для середнього ярусу візьміть близько 25-30 підгузників, а для верхнього близько 10-15. Оформіть їх точно також як і попередні ряди.

Тепер можна приступити до декорування торта. Для цього можете взяти товсті стрічки і нашити на них тасьму. Використовуйте вузькі і широкі стрічки для кожного ярусу. Після цього ви можете на поверхні торта розташувати пінетки, соску, брязкальця або інші предмети, які ви хотіли б подарувати новонародженому.

Щоб торт виробляв ефект справжнього, поставте його на спеціальну підставку. Залежно від того для кого торт (хлопчика або дівчинки), використовуйте рожеві або блакитні кольори.

Майстер-клас торт з памерсов і пелюшок

Якщо ви хочете, щоб торт був дуже схожий на справжній, використовуйте не тільки памперси, але і пелюшки. При виконанні такої вироби не забувайте про чистоту поверхонь, на яких працюєте.

матеріали:- памерси;
- пелюшки;
- тонке ковдру;
- прищіпки;
- підставка під торт;
- пакувальний папір;
- носочки, ложечки, соски.

Дістаньте всі підгузники з пачки і нащо їх скручувати з боку гумки в трубочку. Щоб вони не розгорталися, закріплюйте прищіпками. Можете використовувати пластмасові прищіпки і попередньо їх обдати окропом. Після цього викладіть 6 трубочок навколо однієї і затягніть стрічкою або канцелярською гумкою.

Тепер візьміть одну пелюшку, складіть її так, щоб вона стала шириною, рівній висоті кола з памперсів. Обмотайте підгузники пелюшкою і закріпіть шпилькою. Це ви зробили верхній ярус торта. Для середнього вам знадобиться 19 памперсів. З семи зробіть такий же коло як для першого ярусу і скріпіть гумкою. Потім під гумку вам необхідно всунути залишилися памперси. Складіть другу пелюшку і обмотайте вийшов ярус.

Для третього, самого нижнього ярусу знадобиться 43 підгузника. Точно також робіть коло з 7-ми памперсів, а потім під гумку підсовуйте 12, знову скріпляйте гумкою і потім підсовуйте залишилися 24. Чи можете зробити ще один рівень. Так як він великий, найкраще змотувати в кола памперси, а потім їх з'єднувати. Останній рівень обмотайте маленьким складеною ковдрою.

Викладіть всі рівні один на одного і приступите до прикраси. На картонні смужки можете натягнути шкарпетки і вставити їх між ярусами торта.

Щоб приховати памперси, присипте торт штучною травою. Брязкальця, соски або бантики зі стрічок теж стануть гарним доповненням для торта.

Торт з памперсів, зроблений своїми руками - відмінна ідея для подарунка.

ТОРТ З памперсів своїми руками. Що подарувати на народження дитини

Гарне оформлення такої незвичайної вироби не залишить байдужими батьків і залишить приємні враження про дарувальника.