Торт з підгузників своїми руками, покрокове фото

Подарунок для новонародженої дитини повинен бути не тільки красивим, але і екологічно безпечним. Саме тому часто виникає питання: "Що подарувати маленькій дитині?". Пам'ятайте, що подарунок обов'язково повинен бути практичним, адже перший час малюк не буде ним користуватися. Торт з підгузників, зроблений своїми руками - один з найкращих подарунків для дітей. Покрокове фото допоможе вам скласти тортик і піднести незвичайний сюрприз.

Як робиться торт з підгузників. Майстер-клас з фото

Технологія виготовлення торта з памперсів досить проста, а від вас вимагається тільки творчий підхід і фантазія. Заздалегідь підготуйте всі необхідні матеріали, адже крім памперсів вам знадобиться:

- піднос для торта

- прищіпки

- стрічки

- іграшки та декоративні предмети

- листівки

- квіточки

- двосторонній скотч.

Зовнішній вигляд торта залежить від кількості підгузників, яке ви хотіли б використовувати. Щоб вийшов великий триярусний торт, знадобиться не менше 84 штук. Можна використовувати памерси різного розміру або фірми для кожного шару, щоб торт довгий час нагадував про дарувальника.Спочатку укладайте нижній ярус, для цього знадобиться близько 50 памперсів. Візьміть піднос або обгорніть картонку красивою папером. Потім підготовлену стопку памперсів викладайте кругом. У центр вставте рулончик від туалетного паперу і зав'яжіть стрічкою нижній ярус.

Також почитайте: Вироби з шишок своїми руками, фото схеми для дітей

Тепер залишилися памперси розділіть на велику і меншу частину, щоб зробити ще два яруси. Подібним чином зробіть ще два яруси і закріпіть їх один на іншому. Для того щоб зімітувати справжній торт, візьміть кольорові стрічки і обгорніть ними торт. Закріпити їх можна за допомогою двостороннього скотча. В якості прикраси використовуйте квіти з фоамірана або фігурки з фетру.

Залишилося прикрасити тортик корисними подаруночки для дитини. Це може бути книжечка, пінетки, бантики, повзунки, крем або гель для душу. Вибирайте все в одному кольорі, тоді тортик вийде по-справжньому креативним і буде красиво виглядати з усіх боків.

Якщо подарунок призначений для дівчинки, то віддавайте перевагу рожевим квітам, а для хлопчика підійдуть блакитні та зелені.

Ще один покроковий майстер-клас торта з підгузників:

Сподіваємося, що покрокові фото, як зробити торт з памперсів своїми руками вам знадобляться. Підносите красиві і корисні подарунки, які на довгий час залишаться в пам'яті і будуть відображені на фото.