Торт з побажаннями з паперу (своїми руками)

Ще один майстер-клас по незвичайному оформленню подарунка своїми руками. В шматочки такого тортика, зробленого з паперу, можна покласти невеликі подарунки або гроші, якщо йдете в гості на торжество. Або, якщо ви - господарі свята, можете урочисто винести цей торт, і кожен гість візьме собі за бонбоньєрці, в якій знайде пам'ятний сувенір або сюрприз для себе.

Майстер клас, як зробити торт з паперу своїми руками, і шаблон для нього підготувала

Торт з побажаннями з паперу

Для виготовлення такого незвичайного подарунка, як торт з бонбоньєрок, вам потрібно:

  • картон кольоровий (односторонній), можна використовувати листи від загальних зошитів (більш економічний варіант);
  •  клей "Момент" прозорий, "Кристал";
  •  ножиці;
  •  олівець;
  •  пакувальний папір;
  •  атласна стрічка;
  •  канцелярський ніж;
  • щільний папір яскравих відтінків для оформлення бортиків кожної бонбоньєрки;
  • фігурний дирокол.

роздрукуйте шаблон бонбоньєрки (Фото № 1), виріжте його, приклейте до картону, щоб шаблон вийшов твердим і зручним для подальшого використання, знову виріжте. Зверніть увагу, що лінії, відмічені пунктиром, - це лінії згину.

Прикладіть шаблон до листа картону (фото № 2), обведіть його. Таким чином у вас вийде зворотний бік кольорова, а лицьова - безбарвна. виріжте заготовку.

Потім по всіх лініях отриманої заготовки за допомогою лінійки проведіть тильною стороною ножиць, але акуратно, несильно натискаючи, щоб не вийшло розрізів, а так, щоб продавити картон (фото № 3).

По лініях згину зігнути всередину заготовку (фото № 4 8).

Склеїти вийшла бонбоньєрку (фото № 9).

На прямокутної кришці - замку бонбоньєрки за допомогою лінійки і канцелярського ножа зробити по лінії розріз (фото № 10).

Заправити язичок - замочок бонбоньєрки (фото № 11).

Щоб прикрасити бонбоньєрку, необхідно з пакувального паперу вирізати трикутник: для цього обведіть бонбоньєрку, а потім фрагмент з пакувального паперу приклейте до тієї сторони бонбоньєрки, яка буде у вас лицьовій (фото 12-13).

За допомогою фігурного діркопробивача (фото № 14) зробити кілька смужок для прикраси бонбоньєрки, приклеїти даний фрагмент до бонбоньєрці (фото № 15).

Щоб бонбоньєрки не розсипалися, зібрати їх разом у вигляді тортика (фото № 16), а потім за допомогою атласної стрічки скріпити їх разом, атласну стрічку краще склеїти (фото № 17).

Сторони бонбоньєрок, які є замочками пофарбувати в такий же колір, як і у атласної стрічки, в даному випадку - в червоний. Одержаний подарунковій тортик можна наповнити цукерками (фото № 18).

Подарунок у вигляді тортика з паперу готовий!

Прикрасити такий тортик ви можете на свій смак, тут ваша фантазія нічим не обмежена. Надсилайте фотографії, які торти з побажаннями ви зробили, із задоволенням опублікуємо.

 Як зробити з паперу подарункову упаковку у вигляді кексу, дивіться тут.

Інші варіанти - в розділі Оригінальна упаковка подарунків.