Третій випуск журналу «Мастерклассніца»!

Дорогі читачі! Ми раді вам представити третій випуск нашого журналу для рукодільниць!

літня «Мастерклассніца»Стала ще цікавіше і більш насиченим (страшно навіть уявити, якими будуть осіння і новорічна :)). І все завдяки нашим прекрасним авторам, дизайнеру і редколегії! Особливо хочу подякувати за допомогу Ольгу Арісеп, філолога за освітою і професійного коректора, за виправлення наших помилок.

У журналі з'явилися нові рубрики: «Це цікаво!»(Розповідь про вишивку« хардангер »від нашого знавця Віти Горбачової) і«Інтерв'ю з майстром»(Тут ви прочитаєте поради з бісероплетіння від Наталії Кузьма). розділ «Народні промисли»Відкриває моя Крупенічка, а в подальшому чекаємо на ваші майстер-класи з будь-яким нашим традиційним технікам рукоділля.

За майстер-класами рубрики «Майстерня іграшок» ви зможете зшити м'яку гусінь (таку ж, як на обкладинці), склеїти коробку для конструктора, вирізати з картону ліжечко для ляльки, з фанери - вантажівка.

Іграшки легше (але від цього не менш красиві) чекають юних майстрів в однойменній рубриці. Що можна змайструвати з шкарпеток, ватних паличок, вітражних фарб, бісеру та лаку для нігтів? Дивіться в журналі!

Чи не обійдіть увагою розділ «модний експеримент»З різними прикрасами, і«Весільний переполох»Напевно стане в нагоді не одній з наших читачок.

Лена Голоштенко поділиться з вами своїм досвідом миловара, а Наталя Ільїна підготувала новий кросворд (зрозуміло, з призами для самих щасливих ерудитів).

І звичайно ж, до журналу додаються всі необхідні викрійки і шаблони.

Велике спасибі нашим авторам за такі чудові майстер-класи!

Але і це ще не все! «Мастерклассніца» оголошує про початок літнього творчого конкурсу з шикарними призами!

Отже, дивіться журнал в он-лайн: