Торт, покритий мастикою

Розповідь Мадіна Скоморохово (конкурсна номінація «Скатертина-самобранка«). виявляється, покрити торт мастикою не так вже й складно.

«У цьому році на 7-річчя дочки мені захотілося самій зробити торт. Хочу відразу сказати що я ніколи не робила торт з мастики, але мені так захотілося спробувати самій!

Спочатку стала шукати інформацію, де купувати цю мастику. Мені пощастило, знайшла чудо-магазин в своєму місті. Потім стала вивчати в інтернеті, що це за звір - мастика, і як з нею працювати, прочитала багато статей, на складні речі замахуватися не стала, вирішила взяти готову вафельну картинку, але головне ж покрити рівно торт, підібрати крем, щоб нічого не поповзло і за кольорами щоб поєднувалося ...

Не буду багато писати, краще поділюся фотографіями того, що у мене вийшло.

Дочка мені допомагала робити торт, я не стала робити сюрпризу, мені здається в 7 років цікавіше бути причетним до події, вона з радістю робила зі мною торт. Тема для торта її улюблені Вінкс! Виявилося, що це зовсім не складно, звичайно з першого разу він у нас не вийшов ідеально рівним, але результат нас порадував, до речі, я поділилася своїм досвідом з подругами, і багато хто теж зважилися на торт з мастики, і у них непогано вийшло! Головне бажання!!!"