Томат Космонавт Волков відгуки городників

Завдяки розвитку селекції з'явилося багато нових сортів овочів і фруктів. Купити насіння сьогодні - не проблема, головне, розуміти, що з них в майбутньому виросте. Якщо ви любите помідори, то дізнайтеся, які відгуки отримав томат Космонавт Волков. Фото і думка тих, хто садив, допоможе вам визначитися з вибором сорту помідор, які будуть рости на вашій ділянці.

Переваги сорту томату Космонавта Волкова

Свою назву томат Космонавт Волков отримав неспроста. Колишній космонавт, коли пішов на пенсію, почав займатися овочівництвом. Коли він отримав хороший урожай з насіння томата, то дав йому назву в честь свого друга. Кожен сорт овочів має свої переваги і недоліки. Найчастіше вибір насіння залежить від мети, яку ви перед собою ставите: приготування салатів, соку або консервація. До достоїнств сорту Космонавт Волков відносять:

  1. Хороші смакові якості. Якщо ви любите ароматні помідори, то цей сорт для вас. Кілька разів томат Космонавт Волков займав призові місця на виставках в номінації "Найсмачніший томат".
  2. Великі плоди. В середньому маса плода становить 300 грам, найбільший плід важив 600 гр.
  3. Підходить для вирощування в теплиці. Якщо ви живете в теплому регіоні, то можете спробувати висадити Космонавт Волков у відкритий грунт.
  4. Період вегетації до 135 днів.
  5. На одному суцвітті може вирости близько 8 плодів.
  6. Можна використовувати для консервування, приготування салатів та інших холодних страв.

Особливості вирощування томата Космонавт Волков

Цей сорт помідорів високорослий, тому якщо хочете домогтися гарного врожаю, необхідно знати особливості вирощування Космонавт Волков. Щоб стебла не ламалися під вагою своїх власних плодів, в теплиці повинні бути натягнуті мотузки і зроблена шпалера. Це допоможе правильно підв'язати томати. Захищайте цей сорт від захворювань, стежте, щоб відстань між кущами було не менше 70 см.

Космонавт Волков вирощується розсадним методом. Насіння в ящики висівають за два місяці до моменту перенесення розсади в теплицю. В середині липня цей сорт прищипують, щоб трохи зупинити зростання і сформувати кущ.

Також почитайте: Томат Рожевий мед опису з фото

Поливати найкраще рідко, але рясно. Коли вже сформуються зав'язі, можете збільшити обсяг поливу. Після поливу бажано відкрити теплицю і розпушити землю. Відкрита теплиця відкриє доступ комахою для запилення томатів. Разом з корисними комахами туди можуть потрапити шкідники, тому важливо проводити профілактичні заходи по боротьбі з ними.Кожні два тижні варто підгодовувати мінеральними добривами, щоб зміцнити рослина і поліпшити врожайність. Урожай збирають, коли томати ще не повністю дозріли. Бурі томати добре дозрівають в погребі чи в прохолодному місці.

Опис і характеристики томатів Космонавт Волков дозволять вам визначитися, чи варто засаджувати город цим сортом чи ні. Своїми руками ви зможете домогтися гарних результатів по вирощуванню овочевих культур.

Відгуки про томати Космонавт Волков

Марина: "Вперше посадила на своєму ділянки цьому вид томатів, і результат перевершив всі мої очікування. Раджу всім, у кого є теплиця на дачі. Урожай по-справжньому великий".

Ольга: "Спробувала висадити томати Космонавт Волков у відкритий грунт. Вийшло виростити їх. Дивовижні на смак помідори сподобалися всім членам нашої родини".

Микола: "Уже кілька років висаджуємо томати Волков і завжди збираємо хороший урожай. Плоди великі і ідеально підходять для салатів. У наступному році обов'язково посадимо цей сорт як в теплицю, так і у відкритий грунт".

Помідори Космонавт Волков отримали багато позитивних відгуків, тому спробуйте посадити їх на своїй ділянці і будете здивовані результатом.